3 důvody proč je dobré mít Štíra za svého nejlepšího přítele!

Znamení zvěrokruhu Štíra je bohužel často považované za znamení s kterým je lepší si nic nezačínat – opak je pravdou.V životě je velmi důležité si přátele vybírat opravdu důkladně. Štír se může stát vaším skvělým přítelem.

Štír s vámi bude vždy jednat na rovinu i když se vám to určitě nemusí líbit ale v těžkých situacích tu pro vás vždy bude. Když všichni ostatní odejdou a vy zůstanete na vše sami, tak to bude právě Štír, který vám pomůže. Podívejte se na tyhle 3 důvody proč je dobré mít Štíra za nejlepšího přítele.

Nikdy vás nebudou otravovat s maličkostmi
Štír má rád když může být chvíli o samotě. Může se tak stát, že se vám klidně několik týdnů neozve. Tahle jeho vlastnost není vůbec špatná, protože vám dá šanci k doplnění sil. Každý známe toho přítele, který nás neustále otravuje i s tou největší maličkosti. Štír se vám ozve jen tehdy, pokud vás chce doopravdy vidět. Můžete si tak být jisti, že s vámi jedná upřímně a narovinu.

Nenechají vás ve štychu
Vždy vám chtějí pomoci a často nejen slovy. Jsou připraveni tu pro vás být i v těžkých časech. Navíc dokáží držet vaše tajemství a můžete se jim se vším svěřit. Vaše tajemství je u nich v bezpečí. Navíc vám vždy řeknou pravdu. Někdy na vás mohou být tvrdí ale myslí to s vámi dobře – to samé očekávají i od vás.  

Jsou to perfekcionisté
Vyžadují od sebe perfektně odvedenou práci a to samé požadují i od vás. Někdy mohou být mrzutí, když nesplníte jejich náročná očekávaní. Když si stanoví cíl, tak si za ním naplno jdou. Když je slušeně požádáte, tak jsou ochotni vám pomoc i s náročnou práci. Můžete si být jisti tím, že ta práce bude odvedená na sto procent. Lidé narozeni ve znamení Štíra jsou opravdový perfekcionisté.