3 nejvíce citlivá znamení zvěrokruhu, která se snadno urazí! Sedí to?

Existují lidé, kterým vůbec nezaleží na tom, co si o nich budou ostatní myslet a také se podle toho chovají. Můžete jim říct téměř cokoliv a jim to bude jedno. Někteří lidé se však dokáží urazit už po drobné poznámce či připomínce a přesně o těchto lidech se dnes budeme bavit.

Ukážeme si 3 znamení zvěrokruhu, která se velmi snadno urazí. Možná v uvedených vlastnostech poznáte někoho z vašeho života.

Vodnář
Svůj život žije podle vlastních pravidel a často s nenechá od nikoho poradit. Nevyžádanou radu pak velmi často bere jako urážku. Kritiku ostatních snáší Vodnář opravdu velmi špatně. Pokud ho nějakým způsobem urazíte, tak je schopen s vámi několik měsíců nepromluvit. Lidi narozeni v tomhle znamení nezajímá, že jste to to vlastně mysleli dobře.

Panna
Jsou velmi inteligentní a ve většině situací jsou chytřejší než ostatní a mají pravdu. Když však zjistí, že se mýlili je pro ně velmi těžké přijmout, že měl pravdu někdo jiný. Takového člověka pak mohou vidět jako svého soupeře. Když je něco trápí, tak to jen málokdy řeknou nahlas a proto nebuďte překvapeni jejích občasným mrzutým chováním, možná jste jen řekli něco, co se jich dotklo.

Beran
Beran prožívá všechny svoje emoce velmi intenzivně – pozitivní i negativní. Nikdy se nesnažte měnit jeho chovaní. Beran se musí chtít změnit sám, protože je velmi tvrdohlavý a stejně jako Vodnář si nenechá od druhých poradit. Beran se také velmi snadno urazí pokud nějakým způsobem raníte jeho ego.