3 páry podle znamení zvěrokruhu, které se k sobě nejvíce hodí! Sedí to?

Některá znamení zvěrokruhu se k sobě hodí více, než ta ostatní. Každý z nás je jiný a má na svého partnera jiné požadavky a někdy se může stát, že se potkají lidi, kteří se sice mají rádi ale prostě spolu nemohou být.

V dnešním článku si představíme znamení zvěrokruhu, která mají největší pravděpodobnost, že spolu zůstanou celý život. Tahle znamení se k sobě hodí po všech stránkách a navíc se vzájemně doplňují. Možná poznáte, někoho z vašeho života.

Lev a Váhy
Povahově se jedná o velmi rozdílné osobnosti a právě díky tomu si tak moc rozumí. Protiklady se v tomto případě opravdu přitahují. Lev je velice unáhlený a často dříve koná, než myslí a právě lide ve znamení Váhy dokáží Lva zklidnit. Lev je někdy velmi agresivní a jedná impulzivně a na druhou stranu Váhy jsou zase empatické a dokáží člověka vyslechnout a porozumět mu.

Vodnář a Panna
Tahle dvě znamení se navzájem chápou a dokáží přijmout i nedostatky toho druhého. Oba jsou velice inteligentní a chápou, že nikdo není dokonalý a díky tomu umějí ve vztahu dělat kompromisy. Panna má velmi silnou intuici a často nad věcmi až moc přemýšlí. Vodnář je naopak člověk, který donutí svého partnera či partnerku na všechny problémy zapomenout a jen si užívat přítomnost.

Štír a Rak
Lide narozeni ve znamení Štíra vedle sebe potřebují někoho, kdo dokáže pochopit jejich komplikovanou osobnost a právě takovým znamením je Rak. Je věrný a dokáže porozumět často nepochopené osobnosti lidi ve znamení Štíra. Obě dvě znamení jsou velmi emoční a některé věci prožívají intenzivněji, než ostatní a díky tomu si tak rozumí. Jsou sami sobě oporou v těžkých chvílích.