3 znamení zvěrokruhu, která jsou těmi největšími manipulátory! Sedí to?

Nikdo z nás není dokonalý a každý máme nějaké negativní a jiné zase pozitivní vlastnosti a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu, které si dnes společně představíme. Někdy se podle znamení zvěrokruhu můžeme dozvědět opravdu mnoho.

Každé znamení zvěrokruhu je jiné a má jiný soubor vlastností. Dnes se zaměříme na znamení zvěrokruhu, který jsou mistry manipulace s ostatními. Někdy tak dělají naprosto vědomě a někdy si své chovaní ani neuvědomují. Možná poznáte, někoho z vašeho života.

Rak
Lide narozeni v tomhle znamení ve svém životě prahnou po moci a častou jsou ochotni udělat cokoliv, aby moc získali. Raci často říkají, že všechno dělají jen v zájmu ostatních ale přitom sledují jen své vlastní zájmy. Když Rak přijde na to, že už vás nepotřebuje, tak je schopen se s vámi ze dne na den přestat bavit.

Blíženci
Mají opravdu velké charisma, díky kterému dokáží ostatní lidi okouzlit. Mnohdy pak dokáží lidi přesvědčit, aby udělali všechno co po nich chtějí. Blíženci navíc dokáží přizpůsobit svoji osobnost situaci. Lide narozeni v tomhle znamení si své manipulativní chovaní velmi často vůbec neuvědomují.  

Štír
Je to velmi obratný manipulátor, který dokáže hrát ostatním lidem na city a sám sebe stavět do role oběti. Ze začátku si vás dokáže získat svým charisma ale když ho lépe poznáte, tak se jeho chovaní začne měnit. Štír potřebuje mít nad ostatními lidmi kontrolu, protože jim nedůvěřuje a myslí si, že mu dřív či později ublíží. Lide narozeni v tomhle znamení jsou velmi podezřívaví a často tak naprosto zbytečně a bezdůvodně žárlí.