3 znamení zvěrokruhu, která mají problém se otevřít ostatním a ukázat jim svoji pravou tvář!

Některá znamení zvěrokruhu mají velký problém s důvěrou. Někdo se s takovou vlastnosti může narodit a někomu v minulosti ublížili tak moc, že neví jestli může lidem znovu důvěřovat. Každé znamení zvěrokruhu je jiné a má jiné vlastnosti.

V dnešním článku si představíme 3 znamení zvěrokruhu, která mají problém lidem doopravdy uvěřit a ukázat jim svoji pravou tvář. Většinou to dělají proto, že nechtějí, aby jim někdo znovu ublížil.

Kozoroh
Kozoroh je člověk, který rád žije podle sebe a nechce, aby mu do jeho života někdo mluvil. Má rád svůj vlastní klid a proto si pečlivě vybírá koho si pustí do svého života. Na lidi má velmi vysoké nároky. Může se tak někomu zdát velmi odtažitý, když ho ale lépe poznáte, tak uvidíte, že je ve skutečnosti úžasný a milý člověk – nejdříve vám však musí začít důvěřovat.

Panna
Mají velký strach ze zklamání a odmítnutí. Bojí se, že jim lidé ublíží stejně jako v minulosti a proto mají strach, někomu ukázat svoji pravou tvář. Uvnitř jsou velmi empatičtí, inteligentní a skromní. Na okolí mohou působit chladně, protože moc neprojevují své vlastní emoce a často si věci nechávají pro sebe.

Vodnář
Je to člověk, který na okolí může působit velmi tajemně, protože o sobě ostatním prozradí jen velmi málo ale i přesto ho ostatní berou jako velmi charismatického. Doopravdy důvěřuje jen svojí vlastní rodině a několika blízkým přátelům. Ve vztahu potřebuje mít prostor a někdy i čas na to, být chvíli sám, aby načerpal energii.