3 znamení zvěrokruhu, která skrývají své emoce a neumí projevit lásku!

Znamení zvěrokruhu nám někdy mohou o člověku prozradit opravdu mnoho. Existují lidé, kteří jsou velmi komunikativní a dokáží jasně říct, co chtějí. Poté jsou ale mezi námi tací, kteří své emoce skrývají. Lidé narozeni v těchto znameních zvěrokruhu mají většinou strach z odmítnutí a nebo se naučili své emoce potlačovat.

Většinou mají strach někomu říct, že ho mají rádi a dělá jim problém začít plně důvěřovat. Před lidmi skrývají svou pravou osobnost a svěřují se jen svým nejbližším. Podívejte se na tahle tři znamení zvěrokruhu, které neprojevují své emoce a možná v nich poznáte, někoho z vašeho života.

Kozoroh
Dost často před svými emocemi utíkají a nechtějí si přiznat, že mají někoho doopravdy rádi. Své emoce se snaží potlačit a před lidmi skrýt. Lidé narozeni ve znamení zvěrokruhu Kozoroha se neradí dostávají do situací, které nemají pod kontrolou a cítí se zranitelní. Kozoroh se bojí udělat první krok.

Rak
Jsou velmi citliví ale když mají někoho opravdu rádi, tak své emoce raději skrývají, protože mají strach někomu začít plně důvěřovat, otevřít se mu a ukázat mu svou pravou osobnost. Rak je člověk, který se bohužel velmi často zamiluje do nesprávné osoby, která je už zadaná a tak své pocity raději tají, protože nechce nikomu ublížit.

Blíženci
Na okolí velmi často působí jako extrovert ale Blíženec má i druhou osobnost, kterou ostatním lidem neukazuje. Blíženci se ve společnosti snaží působit sebevědomě ale mnohdy o sobě pochybují ale pocity nikomu nesvěřují, protože mají strach z odmítnutí. Vždy čekají, že ten druhý udělá první krok.