3 znamení zvěrokruhu na která je lepší si ve vztahu dát pozor – dokáží lhát, manipulovat i žárlit!

Každé znamení zvěrokruhu má nějaké negativní vlastnosti a nikdo z nás bohužel není dokonalý. Existují určití znamení zvěrokruhu na které je lepší si dát ve vztahu pozor. Tahle znamení zvěrokruhu dokáží naslouchat, být mílá a mají velké charisma.

Na druhou stranu umí také lhát a manipulovat a to obzvláště v situacích, kdy se věci nedějí podle jejich představ. Podívejte se na tahle 3 znamení a možná v nich poznáte, někoho z vašeho života.

Blíženci
Lidé narozeni v tomhle znamení zvěrokruhu si rádi užívají pozornosti ostatních. Nedělá jim problém flirtovat s úplně cizím člověkem. Vůbec jim nevadí, že by vám svým chováním mohli ublížit. Sami přitom velmi žárlí a nesnesou, když má někdo jiný zájem o jejich partnera či partnerku.

Beran
Je schopný vám slíbit úplně cokoliv i když sám dávno ví, že vám nebude schopen nic z toho splnit. Beran často svým vlastním lžím věří. Je velmi náladový a jeho chovaní závisí na tom, jaký má zrovna den. Lide narozeni v tomhle znamení se nedokáží ponaučit ze svých chyb, protože si nemyslí, že by dělali něco špatně a proto nemá smysl jim dávat druhou šanci.

Vodnář
Ze začátku vás jistě okouzlí svým charisma a tajemnou osobností ale po nějakém čase zjistíte, že má problém se vám otevřít a ukázat vám své pravé já. Vodnář má velký problém s důvěrou a proto často žárlí i když k tomu nemá důvod. Vodnář se nerad hádá a většinou raději odejde pryč. Komunikace s nim je velmi komplikovaná.