3 způsoby, jak poznat, že vás muž ve znamení Kozoroha přestal milovat!

Vyznat se v pocitech svého partnera může být někdy velmi obtížné. Komunikace ve vztahu je velmi důležitá. Partneři spolu velmi často bohužel nemluví a tak vzniká spoustu problému. Někdy spolu oba partneři zůstávají jen ze zvyku.

Z takového vztahu už vyprchala všechna láska. Partneři si však nedokáží přiznat, že je konec. V dnešním článku si ukážeme způsoby, jak poznat, že o vás partner ve znamení Kozoroha ztratil zájem a není ve vztahu šťastný.

Odtažitost
Přestal se vám váš partner svěřovat? Mluvíte spolu čím dál tím měně? Možná se vám tím snaží dát najevo, že ve vztahu není šťastný. Kozoroh sice velmi nerad mluví o určitých věcech ale když se s vámi začne bavit, jako s cizím člověkem, tak si můžete být jistí tím, že ve vztahu není spokojený.

Chová se spíše jako váš kamarád, než partner
Když spolu partneři vycházejí stejně dobře, jako dobří přáteli, tak na tom jistě není nic špatného, když se však vytratí vzájemná láska společně s veškerou intimitou a romantikou a zůstáváte spíše přáteli, než partnery, tak je to jasný signál, že už o vás Kozoroh přestal jevit zájem.

Nechci s vámi trávit čas
Každý z nás někdy potřebuje čas o samotě. Na druhou stranu pokud chce Kozoroh být raději o samotě, než s vámi, tak je něco špatně. Kozoroh se velmi často v takových situacích upne na práci a tráví v ní více času, než by bylo potřeba.