4 nepříjemné pravdy o znamení Štíra! Manipuluje s lidmi a vždy dostane co chce!

Každé znamení zvěrokruhu je jiné a ma nějaké pozitivní a nějaké negativní vlastnosti a to je zcela normální, nikdo z nás není dokonalý. Některá znamení zvěrokruhu jsou mezi lidmi více oblíbená než ta ostatní. V dnešním článku se zaměříme na znamení Štíra.

Štíra má mezi lidmi pověst žárlivého znamení a bohužel tomu tak v mnoha případech bývá. Lide narozeni v tomhle znamení však nemají jen negativní vlastnosti. Podívejte se na charakteristiku tohohle znamení a možná poznáte, někoho z vašeho okolí.

Vždy dostane, co chce
Pokud něco Štír chce, tak je ochoten udělat opravdu cokoliv, aby to získal. Je skvělým manipulátorem a dokáže na lidi zapůsobit svým velkým charisma. Chová se přátelsky ale jen pokud od vás něco potřebuje, jakmile získá co chtěl, tak se s vámi klidně přestane bavit a začne vás ignorovat.

Upřímnost
Štír dokáže lidmi skvěle manipulovat ale stejně tak, dokáže být až brutálně upřímný. Někdy lidé nechápu, jak by mohl něco takového někdo vůbec říct. Lide narozeni v tomhle znamení si bohužel často neuvědomují, že jejich slova mohou druhé ranit.

Milují sarkasmus
Mají smysl pro humor, který jen málokdo pochopí a jejích uštěpačné poznámky lidi spíše naštvou, než pobaví. Štír se navíc směje věcem, které ostatním vůbec nepřipadají zábavné a lidi to dokáže pořádně naštvat.

Vychytralost
Štír je velice inteligentní a dokáže být opravdu vynalézavý. Pokud vás chce Štír naštvat, tak přesně ví jak to má udělat a co má říct. Mezi lidmi se dokáže chovat jako chameleon a měnit svojí osobnost podle toho, jak si to situace zrovna vyžaduje.