4 věci, které je dobré vědět pokud jste ve vztahu s mužem ve znamení Blíženců!

Znamení zvěrokruhu jsou různá a každé znamení očekává od svého života něco jiného. Někdo má rád dlouhodobé vztahy a někdo krátkodobé známosti. Jiná znamení zvěrokruhu mají zase raději rodinný život, než budovaní kariéry. V dnešním článku se podíváme na znamení Blíženců.

Muži narozeni v tomhle znamení jsou velmi spolehliví ale na druhou stranu také potřebují ve vztahu prostor a někdy chtějí trávit čas o samotě. Blíženci mají velké charisma, kterým si vás dokáží na začátku získat. Podívejte se na jejich další vlastnosti.

Potřebují prostor
Ve vztahu si někdy drží odstup a ze začátku chvíli trvá, než vám začnou plně důvěřovat. Muži narozeni v tomhle znamení někdy chtějí trávit čas o samotě. Není to proto, že by se s vámi nechtěli vidět ale Blíženec je člověk, který o samotě načerpává novou energii.

Inteligence
Muži narozeni v tomhle znamení jsou velmi inteligentní a mají velký všeobecný přehled ale na druhou stranu si někdy mohou myslet, že všechno vědí nejlépe a nenechají si od vás poradit i když vědí, že máte pravdu. Na lidi mají velmi vysoké nároky, které mohou být někdy až nesplnitelné.

Nerozhodnost
Někdy jim dělá problém se jasně rozhodnout a mnohdy sami nevědí, co vlastně chtějí. Chvíli jim trvá, než zváží všechny možnosti a nad věcmi zbytečně moc přemýšlí. Velmi často se stává, že rozhodnutí nechávají raději na vás, protože vědí, že jsou sami paralyzovaní svoji nerozhodností.

Dělá jim problém udržet pozornost
Muži narozeni v tomhle znamení mohou být někdy velmi nepozorní a dělá jim problém vám doopravdy naslouchat ale není to tím, že by je nezajímalo, co říkáte ale Blíženci patří ke znamením zvěrokruhu pro která je velmi těžké se soustředit.