4 vlastnosti znamení zvěrokruhu Kozoroha! Je věrný ale špatně snáší kritiku!

Znamení zvěrokruhu nám někdy přesně odhalují charakteristické vlastnosti člověka a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu, které si představíme v dnešním článku. Jedná se o znamení zvěrokruhu Kozoroha. Lidé, kteří se narodili v tomhle znamení jsou velmi disciplinovaní a každé rozhodnutí do detailu promýšlejí.

Kozoroh je člověk, který dokáže naslouchat a vždy je připravený vám poradit s jakýmkoliv problémem. Má také velkou trpělivost a jen málokdy se doopravdy naštve. Podívejte se na jeho další vlastnosti a možná v nich poznáte, někoho z vašeho života.

Věrnost
Nikdy vás nepodvede a můžete mu plně důvěřovat ale to samé očekává od vás. Je velmi ochotný a vždy tu pro vás bude. Můžete se mu svěřit opravdu s čímkoliv a vždy u něj najdete porozumění. Navíc jsou u něj vaše tajemství v bezpečí.

Klade na sebe vysoké nároky
Kozoroh je člověk, který má stanovené velmi vysoké cíle. Nikdy se nespokojí s málem a vždy chce od života víc. Je velmi pracovitý a má velkou vytrvalost. Když se pro něco rozhodne, tak se nikým nenechá odradit. Každý den se snaží zlepšovat a pracuje na sobě. Je skvělým lídrem a lidé ho přirozeně následují.

Nedůvěřivý
Je velmi podezřívaví a k lidem bývá nedůvěřiví. Získat si důvěru Kozoroha je velmi složité. Někdy bývá velmi těžké poznat, co si doopravdy myslí, protože velmi dobře skrývají své emoce. Má jen několik opravdových přátel, kterým plně důvěřují a nové přátele nehledá.

Špatně snáší kritiku
Kozoroh se velmi nerad hádá a snaží se konfliktům spíše vyhýbat a když ho začnete kritizovat, tak se s vámi na nějaký čas přestane bavit. Velmi snadno se urazí a někdy k tomu stačí jen jedna nevinná poznámka. Kozoroh má rád svůj klid a raději se zaměřuji jen na to dobré.