4 vlastnosti znamení zvěrokruhu Štíra! Nad vším moc přemýšlí a skrývá své emoce!

Každé znamení zvěrokruhu je jiné a od svého života má jiná očekávaní. Nikdo z nás není dokonalý a každý máme nějaké negativní i pozitivní vlastnosti a jinak to není ani u znamení zvěrokruhu, které si dnes představíme. V dnešním článku se podíváme na znamení zvěrokruhu Štíra.

Lidé narozeni v tomhle znamení mají mnohdy mezi lidmi špatnou pověst. Štír je člověk, který má komplikovanou osobnost a při jednání s ním je potřeba mít trpělivost ale na druhou stranu je to skvělý přítel, který k vám vždy bude upřímný a můžete mu důvěřovat – nikdy ho však nesmíte zradit!

Empatie
Štír je člověk, který může na lidi působit chladně a někdy až arogantně ale když ho lépe poznáte, tak přijdete na to, že je ve skutečnosti velmi empatický. Lidé narozeni v tomhle znamení mnohdy před druhými své skutečné pocity skrývají, protože mají strach z toho, že by je druzi lidé nepřijali.

Nenechá si poradit
Lidé narozeni v tomhle znamení dokáží být někdy velmi tvrdohlaví a nenechají si od druhých poradit. Štír má potřebu všechno zvládnout sám a nechce být nikdy na nikom závislý a jen málokdy požádá ostatní o pomoc. Někdy je lepší Štíra podpořit v jeho rozhodnutí a nic mu nerozmlouvat.

Nad vším moc přemýšlí
Štír si všímá spousty věci, které druzí přehlížejí ale často nad vším až moc přemýšlí a bývá velmi podezřívavý. Lidé narozeni v tomhle znamení potřebují vedle sebe člověka, který je bude respektovat a bude mít pochopení pro jejich náhle výkyvy nálad.

Chvíli trvá, než vám začne důvěřovat
Lidé narozeni ve znamení Štíra jsou velmi nepřístupní a pečlivě si vybírají, komu svěří svojí důvěru. Někdy jsou až moc upřímní a nechápou, že by se lidé mohli po jejich slovech urazit. Štír hledá partnera, který ho bude akceptovat i s jeho chybami a nebude se ho snažit změnit.