5 překvapivých vlastnosti lidi ve znamení Vodnáře! Nemají rádi změny a nezapomínají!

Každé znamení zvěrokruhu je něčím výjimečné a má určitě vlastnosti, které mu mohou ostatní závidět a jinak tomu není ani u znamení Vodnáře. Jedná se o lidi, kteří mají svůj život velmi pevně ve svých rukou. Žije podle předem nastavených pravidel.

Májí opravdu velkou disciplínu a jsou velmi organizovaní – někdy až moc. Ostatní si o nich myslí, že jsou to perfekcionisté a puntičkáři, kteří někdy zbytečně dbají na předem daných pravidlech.

 1. Snadno se urazí
  Vodnář se dokáže i po nevinné poznámce urazit a nepromluvit s vámi několik týdnů. Někdy si ale uvědomí, že jeho reakce byla přehnaná a sám se vám omluví. Když se na vás naštve je dobré ho nechat vychladnout.
 2. Upřímnost
  Pokud se mu něco nelíbí, tak vám to řekne. Nebude zbytečně chodit kolem horké kaše. Pravda, kterou vám sdělí se vám nemusí líbit ale Vodnář ví, že lhát vám by nebylo dobré.
 3. Nezapomíná
  Mají opravdu skvělou paměť a pamatují si opravdu mnoho věcí a to včetně těch špatných. Často vám něco bude vyčítat i několik let poté, co jste se mu omluvili. Možná vám už odpustil ale na vaši zradu nikdy nezapomene.
 4. Moc nad vším přemýšlí
  Často hledá chyby tam kde nejsou a zbytečně nad vším moc přemýšlí. Někdy se tak dostává do zbytečných konfliktů s lidmi na kterých mu záleží. Je dobré tuhle jeho vlastnost přijmout a zbytečně mu jí nevyčítat.
 5. Nemají rádi změny
  Pro lidi ve znamení Vodnáře je změna velmi těžká. Nemají rádi, když se mění věcí v jejich životě a neradi mění i své chovaní. Mají rádi pevný řád a svoji zaběhlou rutinu. Nenechají si od ostatních říkat, jak by se měli chovat. Pokud se mají změnit, tak to musejí chtít oni sami.