5 věci, které z lidí narozených ve znamení Panny dělají úžasné přátele!

Lidé, kteří si narodili ve znamení Panny jsou vážně úžasní přátelé. Vždy vám dokáží pomoci a jsou ochotni střežit i vaše nejdůvěrnější tajemství. Můžete si být jisti, že jejich slovo vždy platí. Nikdy vám nebudou lhát a vždy vás vyslechnou. Nemusíte se bát, že by vás zradili.

Jsou opravdu velmi empatičtí a dokáží se vcítit do druhých lidí, díky tomu jim dokáží poradit lépe, než jakékoliv jiné znamení zvěrokruhu. Podívejte se na 5 věci, které z nich dělají úžasné přátele.

 1. Jsou pokorní
  Patří k těm nejskromnějším lidem. Za svou pomoc nic nechtějí a jsou rádi, že mohli pomoci. Nemají rádi, když je ostatní chválí. Když jsou středem pozornosti, tak se začínají stydět, proto si své dobré skutky raději nechávají pro sebe.
 2. Mají problém se někomu doopravdy otevřít
  Jejich nesmělost si často lidé pletou s arogancí ale opak je pravdou. Bohužel mají často problém ukázat svou pravdou osobnost a své přátele si pečlivě vybírají, když se vám otevřou, tak si můžete být jisti tím, že jste získali přítele na celý život.
 3. Vždy přemýšlí, než něco udělají
  V těžkých situacích, kdy většina lidí ztrácí půdu pod nohama si dokáží zachovat vnitřní klid. Vždy věci důkladně promyslí a často se stane, že nepříznivou situaci otočí ve svůj prospěch.
 4. Jsou to realisté
  Vidí svět takový jaký doopravdy je a aby něčemu uvěřili, tak se o tom musí přesvědčit na vlastní oči. Nikdy nestavějí vzdušné zámky a na vše jdou logicky.
 5. Nemají rádi hádky
  Lidi narozeni ve znamení Panny se neradi hádají a raději odejdou pryč, protože vědí, že hádka stejně nic nevyřeší. Tahle vlastnost ale může některé jejich partnery frustrovat. Když je ovšem pořádně naštvete, dokáží se také náležité ozvat.