5 věci, které žena potřebuje ve vztahu, aby byla šťastná – mohou zachránit manželství!

Někdy se může stát, že vztah, který byl na začátku plný lásky a pochopení se změní na rutinu. Většinou se něco takového může stát potom co se narodí děti. Oba manželé na sebe už nemají tolik času a začínají brat svůj vztah jako samozřejmost. Velice často pak potřebují trávit čas o samotě, aby načerpaly novou energii.

Manželství je přestává bavit a oba partneři začínají přemýšlet nad rozvodem. Přitom by stačilo aby spolu partneři více komunikovali. V dnešním článku si ukážeme 5 věcí, které žena potřebuje ve vztahu.

 1. Nikdy se nehádejte mezi lidmi
  Problémy partnerů, by se měly řešit v klidu doma a ne před ostatními. To samé platí pro zbytečné hádky před dětmi. Neshody je dobré vždy vyřešit jen mezi čtyřma očima.
 2. Vyhněte se zbytečnému křiku
  Není důvod na manželku zvyšovat hlas i během hádky. Můžete sdělit svůj názor i to co vás trápí v klidu bez zbytečné hysterie, které poté budete stejně litovat.
 3. Pomozte s chodem domácnosti
  I muž by měl doma přiložit ruku k dílu a pomoci například s nádobím nebo jen vynést koš. Jsou to právě takové maličkosti na kterých záleží.
 4. Nepomlouvejte ji
  Vaše problémy se dají vyřešit jen mezi vámi dvěma, proto neexistuje důvod si stále stěžovat přátelům na to, jak vás manželka štve a co všechno dělá špatně. Dobře si tedy rozmyslete, než si budete příště stěžovat před ostatními na vaše manželství.
 5. Naučte se naslouchat
  Někdy jediné co žena ve vztahu vyžaduje je trocha pozornosti. Snažte se naslouchat jejím problémům. Zeptejte se jí jaký měla den. Kupte jí jen tak bez důvodně květinu a ukažte jí, že stále umíte být pozorný. Dokažte, že jí máte rádi stejně jako na začátku manželství.