5 vlastností znamení Štíra! Má vysoké sebevědomí, je spolehlivý ale také velmi žárlivý!

Znamení zvěrokruhu nám velmi často přesně odhalují osobnost daného člověka. Někdy jsme velmi překvapeni, jak všechny uvedené charakterní rysy sedí na člověka, kterého známe. V dnešním článku se zaměříme na znamení Štíra!

Lidé narozeni v tomhle znamení mají často u lidí velmi negativní pověst. Mohou za to některé jejich negativní vlastnosti jako například žárlivost. Na druhou stranu jsou to velmi spolehliví lidé, kteří vám vždy řeknou co si doopravdy myslí.

Charisma
Mají opravdu velké charisma, kterým dokáží lidi získat na svoji stranu. Jsou to přirození vůdci, kteří dokáží manipulovat ostatní lidi. V mnoha případech tak dostanou to co chtějí, protože dokáží ostatní dovedou okouzlit svým přirozeným šarmem.

Snadno se naštvou
Mnohdy se mohou lidi narozeni v tomhle znamení urazit jen po jedné nevinné poznámce, když je lépe poznáte, tak přijdete na to, že je lepší se s nimi vůbec nehádat. Někdy se po hádce uvědomí vlastní chybu a omluví se vám.

Inteligence
Mají opravdu velký všeobecný přehled a můžete se s nimi bavit opravdu o čemkoliv – jsou velmi sečtělí. V práci se jim velmi daří a snadno dosahují všech cílů, které si předem stanoví.

Vždy řekne, co si myslí
Někdy nedomýšlí, že by jejich slova, mohla ostatní lidi zranit a mnohdy bývají až moc upřímní. Můžete si ale být jistí tím, že vám vždy řeknou, co si doopravdy myslí i když se vám to nemusí líbit.

Nevadí jim samota
Štír je člověk, který občas potřebuje být chvíli o samotě, aby načerpal novou energii. Může se tak klidně stát, že se vám několik dní neozvou. Nesmíte si to brát příliš osobně. Štír načerpává novou energii, když je o samotě.