5 zajímavých vlastnosti lidi ve znamení zvěrokruhu Štíra! Mají vysoké sebevědomí a silnou intuici!

Znamení zvěrokruhu nám o člověku prozrazují mnohé a jinak tomu není ani u lidi, kteří se narodili ve znamení Štíra. Často to bývají velmi zarputilí lidé, kteří si jdou tvrdohlavě za svým a nerozhlíží se co se děje kolem nich. Mají problém se člověku doopravdy otevřít a ukázat jim své pravě já.

Jejich tvrdohlavost jim sice pomáhá v dosahovaní cílů ale často je dostává do problému při jednaní s lidmi. Pokud vám štír uvěří a vy zraníte jeho důvěru, tak je ochoten vám dát druhou šanci ale už nikdy nezapomene na to co jste mu provedli. Podívejte se na další zajímavé vlastnosti tohohle znamení.

 1. Vznětlivost
  Dokáží ho někdy vytočit naprosté maličkosti. Jeho špatná nálada však většinou trvá jen chvíli a když si uvědomí, jak se choval, tak se vám omluví. Po čase už jeho prchlivost přestanete brát vážně a on se sám s postupem času uklidní.
 2. Vysoké sebevědomí
  Spoustě lidi jejich vysoká sebedůvěra přijde spíše jako arogance ale opak je pravdou. Většina lidí si myslí, že je příliš arogantní, i když je jen hrdý na to, čeho dosáhl. Důvěřuje si.
 3. Můžete se na ně spolehnout
  Vždy pomáhají svým přátelům. Dokáží udržet vaše tajemství a dokáží vás vyslechnout a nabídnou vám svojí radu. Vždy vám řeknou pravdu i když se vám nebudete zpočátku líbit.
  Po čase ale poznáte, že to s vámi mysleli dobře.
 4. Intuice
  Lidé narozeni v tomhle znamení mají opravdu silnou intuici. Dokáží velmi často poznat, když jim někdo lže a proto to raději nikdy nedělejte. Štíra je dobré si držet na své straně, pokud se Štír změní ve vašeho nepřítele, tak někdy dokáže být také pomstychtiví. Nikdy tedy nezraďte jeho důvěru.
 5. Inteligence
  Štír je velmi inteligentní a nebojí se prosazovat svůj názor. Bohužel velice často říká věci, které by neměl, protože ví, že je chytřejší než ostatní. Může tak někomu nechtěně svými slovy ublížit. Když mu dojde jak se choval, tak za vámi přijde s omluvou.