6 vlastnosti lidi narozených ve znamení Raka! Nemají rádi hádky a dokáží skrýt svůj hněv!

Každé znamení zvěrokruhu má určité specifické rysy, které z něj dělají zajímavou osobnost. Bohužel ne vždy se musí jednat o vlastnosti pozitivní ale i negativní vlastnosti se dají využít k dobrému užitku. V dnešním článku si ukážeme charakteristické vlastnosti lidi, kteří si narodily ve znamení Raka.

Jsou to skvělí lidé, kteří se dokáží skvělé ovládnout za každé situace. Nedávají najevo své emoce a ostatní mají někdy problém odhadnout, co si vlastně myslí. Díky tomu, že se dokáží skvěle ovládat, mají spoustu přátele téměř všude, kam přijdou.

 1. Dokáží poznat co si ostatní lidé myslí
  Těmhle lidem nic neunikne. Stačí jedno gesto či pohyb a mají vás skvěle přečteného. Raci dokáží odhadnout druhé lidé a rozpoznat co si právě myslí, nebo jak se cítí. Ve společnosti jim to dává ohromnou moc, protože ihned vědí, jestli jsou vaše úmysly dobré nebo špatné
 2. Své problémy si nechávají pro sebe
  Lidé ve znamení Raka se nechtějí svěřovat ostatním se svými problémy, protože vědí že ostatní mají svých problému dost a tak je nechtějí ještě více zatěžovat a kazit jim dobrou náladu. Málokdy je tak uvidíte smutné nebo naštvané.
 3. Nejsou rádi středem pozornosti
  Když je všechna pozornost zaostřena právě na ně, tak se necítí komfortně. Mají rádi pohodu a klid. Nechtěná pozornost ostatních jim nedělá dobře a tak se vždy snaží od sebe pozornost odvrátit na někoho jiného. Na spoustu lidí tak mohou působit uzavřeně a nepřístupně.
 4. Rodina je pro ně to nejcennější
  Když Raci založí rodinu, tak se priority v jejich životě zásadně změní. Kariéra ustoupí do pozadí a na první místo najednou staví svojí rodinu. Vědí, že raději než trávit víkend práci, tak ho stráví s rodinou. Pochopili, že až se za 10 let podívají do minulosti, tak budou rádi že si vybraly rodinu před prací.
 5. Nemají rádi hádky a dokáží skrývat své emoce
  Jak už bylo řečeno, tak nemají rádi zbytečné hádaní se kvůli maličkostem a dost často, tak svůj hněv nedávají plně najevo i když se uvnitř cítí naštvaní. Své emoce však nepotlačují, jen se jimi nenechají v daný moment ovládnout.
 6. Pamatují si téměř všechno
  Momenty na které už ostatní zapomněli mají díky dobré paměti uchované stále. Bohužel i ty špatné. Raci dokáží odpustit ale nikdy nezapomínají. Vždy si moc dobře pamatují jak jste se k nim zachovaly, když potřebovaly vaší pomoc. Naopak pokud jste jim pomohly, tak na to nikdy nezapomenou a vždy jsou ochotni vám pomoct.