7 vlastnosti lva o kterých většina lidi neví! Poznáváte se?

Lev patří mezi silná znamení zvěrokruhu. Někteří dokonce říkají, že právě Lev je tím nejlepším znamením zvěrokruhu. Každé znamení je něčím specifické a má své unikátní vlastnosti, které z něj dělají toho kým je a jinak tomu není ani u lidi narozených ve znamení Lva.

Pokud znáte nějakého lva, tak si můžete být jisti tím, že se jedná o přítele na celý život. Navíc mají skvělý smysl pro humor, takže si můžete být jistí tím, že se s nimi nikdy nebudete nudit. V dnešním článku si představíme 7 vlastnosti lva o kterých spousta lidi neví.

 1. Vždy je na něj spolehnutí
  Je to člověk, kterému můžete věřit a víte, že vás nikdy nezklame. Můžete s ním počítat i v nelehkých situacích. Lev je přítelem na celý život.
 2. Lásku prožívá naplno
  Pokud jste ve vztahu s někým, kdo se narodil ve znamení, tak si můžete být jisti tím, že vás miluje celým svým srdcem. Zaleží mu na vás a byl by ochoten pro vás udělat cokoliv.
 3. Nechce být jeho nepřítelem
  Stejně jako intenzivně prožívá lásku, tak dává najevo i ostatní pocity. Pokud ho nějakým způsobem podvedete, tak si můžete být jisti tím, že vám to pořádně najevo. Odpuštění od něho nečekejte.

 4. Opravdový přítel
  Lev je přítel, který vám vydrží opravdu na celý život. Můžete od něj čekat jen to nejlepší. Je velmi věrný a nikdy vás nezradí – to samé však očekává od vás.
 5. Dívá se na svět pozitivně
  Milují legraci a mají skvělý smysl pro humor. Dokáží se na svět dívat s optimismem a díky tomu jsou v životě opravdu šťastní
 6. Cílevědomost
  Lev nezná slovo nejde. Pokud něco chce, tak očekává, že to dostane za každou cenu. Jeho cíle a plány jsou pro něj velmi důležité a je ochoten pro jejich splnění udělat opravdu cokoliv.
 7. Čestnost
  To co řekne, tak to také platí. Jeho slovo má váhu a můžete si být jisti tím, že vždy mluví pravdu. Lev vždy jedná s čistým úmyslem.