Blíženci umí naslouchat, mají smysl pro humor ale jsou velmi náladoví!

Znamení zvěrokruhu nám někdy velmi přesně odhalují vlastnosti daného člověka z našeho okolí. V dnešním článku se zaměříme na znamení zvěrokruhu Blíženců. Lidé, kteří se narodili v tomhle znamení zvěrokruhu jsou ldimi, kteří jednají velmi narovinu a když se jim něco nelíbí, tak se dokáže ozvat.

Buď se jim něco líbí a nebo ne! Jen málokdy dokáží udělat kompromis. Jsou velmi inteligentní a mají skvělý smysl pro humor. Často si však neodpustí sarkastické poznámky na cizí účet. Podívejte se na jejich další vlastnosti.

Umí naslouchat
Možná vám neporadí, jak byste měli váš problém vyřešit ale vždy vás vyslechnou a nikdy vás nebudou soudit. Pokud se potřebujete někomu svěřit s vaším problémem, tak jsou to pravé lidé narozeni v znamení Blíženců, kteří tu pro vás vždy budou.

Vždy vám zvednou náladu
Pokud potřebujete rozveselit a zlepšit náladu, tak víte za kým máte jít. Lide narozeni v tomhle znamení vám vždy dokáží vykouzlit na tváři úsměv. Často vám ani nedojde, že jste během chvilky s nimi zapomněli na všechny vaše každodenní problémy.

Lehce se urazí
Na druhou stranu se lidé narozeni ve znamení Blíženců velmi snadno urazí. Když cítí, že jim někdo křivdí, tak jsou schopni s ním několik týdnu nepromluvit nebo s nim dokonce navždy přerušit veškerý kontakt. Získat si jejich důvěru je velmi těžké ale ztratit ji můžete během několika sekund.

Náladovost
Blíženci dokáží být velmi náladoví a jejich nálada se může změnit během několika minut. Je potřeba si uvědomit, že jejich změny nálad nemají s vámi vůbec nic společného ale Blíženci už prostě takoví jsou. Když mají jednu ze svých nálad, tak je lepší je nechat chvíli o samotě, aby načerpali nové síly.