Býk je věrný, má velké charisma ale spoustu věcí si nechává pro sebe!

Každé znamení zvěrokruhu je něčím výjimečné a má určitě vlastnosti, které ho odlišují od ostatních znamení a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu, které si dnes společně představíme. V dnešním článku se zaměříme na znamení zvěrokruhu Býka. Lidé, kteří se narodili v tomhle znamení jsou velmi tvrdohlaví.

Změnit názor lidi v tomhle znamení je téměř nemožné. Býk je člověk, který si stojí vždy za svým a to i tehdy, když v hloubi duší ví, že se zmýlil. Podívejte se na další vlastnosti znamení zvěrokruhu Býka a možná v nich poznáte, někoho z vašeho života.

Věrnost
Býk je velmi loajální a i když ho jednou zradíte, tak vám dá druhou šanci, ale nějaký čas trvá, než vám odpustí. Lidé narozeni v tomhle znamení od svého partnera očekávají bezmeznou důvěru. Býk téměř nikdy nežárlí a když se ho pokusíte přimět k tomu, aby žárlil, tak vás začne ignorovat a naštve se.

Spoustu věcí si nechává pro sebe
Býk toho o sobě moc neprozradí a to ani svým nejbližším a rodině. Lidé mnohdy nevědí, co si o něm mají myslet. Býk si své problémy nechává pro sebe a nikdy nepožádá své nejbližší o pomoc, protože si myslí, že všechno zvládne sám. Dokáže naslouchat ale sám se vám nikdy nesvěří.

Charisma
I přes svou uzavřenost má Býk opravdu velké charisma, skvělý smysl pro humor a rád své nejbližší překvapuje dary. Je také velmi cílevědomý a nezastaví ho žádná překážka a i když spadne na dno, tak se mu podaří znovu vstát.

Opravdový přítel
Lidé narozeni v tomhle znamení při vás budou stát i v těch nejtěžších chvílích, kdy vás opustí ti nejbližší přátele. Býk je rodinný typ a rodina je pro něj vším. Vždy jedná upřímně a dokáže vám říct nepříjemnou pravdu. Jeho slovo má váhu a když vám něco slíbí, tak to vždy dodrží.