Inteligentní muž není ten, který má vysoké IQ, ale ten který se dobře chová ke své ženě

Žena od svého muže i přesto, že je zamilovaná vyžaduje aby se k ní choval s úctou. Dost často jdou stranou další věci jaké společenské postavení. Na muže by mělo být spolehnutí, to spočívá v tom, že se muž své ženy v každé situaci zastane a je ochoten ji vždy pomoci.

Každý žena hledá partnera, která je pozorný a má smysl pro humor a zároveň se o ni dokáže i postarat. Vztah se pak stane něčím opravdu překrásným a to obzvlášť pokud si oba partneři mají spolu co říct.

Chová-li se muž ke své partnerce hezky, tak se chová hezky i ona k němu. To ovšem neplatí pro dámy, které své muže jen využívají a jejich dobré chovaní neberou jako lásku ale slabost. Skoro každá žena si vždy raději vybere partnera, který jí okouzlí svojí osobností a nikoliv vzhledem a i když se to nemusí na první pohled zdát, tak to samé platí i pro muže.

Pocit lásky mezi partnery je to ve vztahu to nejdůležitější, protože oba dva dobře vědí, že pokud se k sobě budou hezky chovat, tak jejich vztah vydrží a oni se budou cítit naplněni a šťastni. Partner, který si to uvědomí už na začátku vztahu a váží si své ženy, respektuje jí a zahrnuje jí láskou je ten nejmoudřejší.

Vztah muže ke své partnerce je často ovlivněný jeho vztahem k matce. Muži, kteří mají dobrý vztah ke své matce, budou mít dobrý vztah i ke své partnerce. Inteligentní muž je vždy připraven vkročit do neznáma a začít budovat rodinu. Ženy si proto pro dlouhodobé vztahy velmi často vybírají rodinné typy.

Vztah, který je založen jen na fyzické přitažlivosti, nikdy nebude mít dlouhého trvání. Muž si musí zamilovat i osobnost své partnerky. Muž který, ví co chce si vždy najde ženu, která ctí stejné hodnoty jako on. Oba jsou pak na stejné vlně a vzájemně si pomáhají a doplňují se. Inteligentní muž také vždy naslouchá své ženě a chce znát její názor.

Osobnosti obou partnerů se ve vztahu navzájem mění a tvarují podle toho druhého. Žena má velký vliv na muže ale stejně tak muž na ženu. Pokud se partneři miluji a mají harmonický vztah, tak budou pozitivně ovlivnění a díky vztahu se z nich stanou lepší lidé, proto je opravdu velmi důležité vybrat si do vztahu toho správného partnera.