Kozoroh je čestný, má rád nad věcmi kontrolu a velmi špatně snáší prohru!

Lidé narozeni ve znamení zvěrokruhu jsou mezi lidmi opravdu velmi oblíbení. Kozorohovi velmi záleží na ostatních a je opravdu skvělým přítelem. Ve svém životě vyhledává dlouhodobé vztahy. Na druhou stranu má od ostatních někdy až příliš vysoké očekávaní a když věci nedopadnou, tak jak by chtěl, tak se často zbytečně obviňuje.

Kozoroh má také opravdu velmi specifický smysl pr humor, který nemusí většina lidí pochopit. Podívejte se na další vlastnosti tohohle úžasného znamení zvěrokruhu a možná v nich poznáte, někoho z vašeho okolí.

Čestní
Lidé narozeni v tomhle znamení jsou velmi morální a nikdy nedělají nic, čím by mohli ostatním lidem nějakým způsobem ublížit. Kozoroh vždycky myslí na druhé a nikdy nejedná sobecky, protože chápe, že by tím někomu mohl uškodit. Vždy se snaží o problémech mluvit jasně a otevřeně a nikdy nikoho nepomlouvá.

Má rád své soukromí
Kozoroh vám toho o sobě moc neprozradí, protože lidé narozeni v tomhle znamení jen málokdy mluví sami o sobě. Můžete se nimi bavit několik hodin a poté zjistit, že o nich vlastně vůbec nic nevíte. Jsou skvělými řečníky a vždy se dokáží vyhnout odpovědi na vaše otázky.

Rád má nad věcmi kontrolu
Kozoroh je člověk, který potřebuje mít nad věcmi kontrolu. Všechno se snaží naplánovat do toho nejmenšího detailu a někdy nad věcmi až příliš přemýšlí a někdo by ho možná označil za pesimistu ale lidé narozeni v tomhle znamení pouze vidí svět, takový jaký je a nenosí růžové brýle.

Velmi těžko snáší prohru
Kozoroh chce ve všem vynikat a je pro něj velmi těžké přijmout porážku. Mnohdy má Kozoroh tendenci sám sebe obviňovat. V mnoha situacích jim dělá problém přijmout fakt, že nemohou vždy jen vyhrávat. Kozoroh od sebe očekává jen to nejlepší.