Lev je charismatický, umí naslouchat ale nedokáže ustoupit a udělat kompromis!

Znamení zvěrokruhu Lva je často mezi lidmi považované za jedno z těch nejoblíbenějších. Jedná se o znamení, které je sebevědomé a má opravdu velké charisma, kterým si dokáže získat lidi na svojí stranu.

Na druhou stranu lev patří mezi lidi, kteří si jdou v životě tvrdohlavě za svým a nedokážou ve vztahu dělat příliš velké kompromisy. Také jsou to workoholici ale i přesto mohou být úžasnými partnery na celý život. Podívejte se na jejich další vlastnosti.

Romantik
Lev miluje romantická gesta. Je to snílek, který je vždy schopen vás něčím překvapit. Vztah s nim nikdy nebude nudný a nestane se rutinou, protože Lev vždy najde způsob, jak vám nějakou maličkostí zpříjemnit všední den.

Dokáže naslouchat
Lidé narozeni v tomhle znamení jsou schopni vás vyslechnout a snažit se vám porozumět. Vždy vás chtějí doopravdy poznat. Mile rád vás na konci těžkého dne vyslechne a nabídne vám porozumění.

Lev nedokáže dělat kompromis
Tahle vlastnost je jednou z mála jeho negativních vlastnosti. Lev má velmi velké ego a často nedokáže ustoupit a udělat kompromis. Tahle jeho vlastnost má však i pozitivní využití – vždy, když si stanoví cíl, tak za nim jde, dokud ho nesplní. Dokáže tedy skvěle zabezpečit vlastní rodinu.

Vztah na celý život
Lev je člověk, který miluje opravdu velmi intenzivně a jeho láska je vždy upřímná. Ve svém životě vyhledává dlouhodobé vztahy a to i klidně na celý život. Pokud už k rozchodu dojde, tak skoro vždy jen v dobrém.