Lidé, kteří se narodili ve znamení Berana působí arogantně ale uvnitř jsou velmi citliví!

Měsíc ve kterém jsme se narodili ma na náš život mnohem větší vliv, než si jsme někdy ochotni připustit. Znamení zvěrokruhu ovlivňují naši osobnost a to jak přistupujeme k životu. Některé vlastnosti se nám nemusí líbit ale měnit je bývá často velmi složité.

V dnešním článku si představíme popis znamení zvěrokruhu Berana. Lidem narozeným v tomhle znamení stačí v životě jen několik opravdových přátel a vždy jsou ochoten svým přátelům pomoci v těžkých životních situacích.

Beran nedokáže rozpoznat jak se právě cítíte a proto je lepší mu to říct, aby nedocházelo k nedorozumění. Často neví, co si má o lidech myslet. Děla mu problém odhadnout jestli to s ním myslí dobře a nebo ho jen využívají k vlastnímu prospěchu. Často se tak zbytečně naštve i na lidi, kteří to s ním myslí dobře.

Od svých blízkých očekává, že mu budou věrní a vždy se na ně bude moc spolehnout. Beran se vždy k lidem chová s úctou ale někdy už mu prostě dojde trpělivost. Nesnáší, když musí lidem něco opakovat. Přijde mu, že tak jen mrhá svůj drahocenný čas.

Na lidi, kteří ho neznají, může působit arogantně ale opak je pravdou. Beran je uvnitř velmi citlivý a zaleží mu na svých blízkých. Přátele si ale vybírá velmi obezřetně, protože ho v minulosti zradili lidé, kterým důvěřoval. Nechce znovu zažít zklamaní.

V jádru je tedy Beran velmi dobrým člověkem ale pokud si z něj uděláte nepřítele, tak dokáže být mrzutý, neústupný a někdy i pomstychtivý. Nemá moc velkou trpělivost a proto ho často rozzlobí naprosté maličkosti. Beran žije pro přítomnost a často nemyslí na důsledky svých rozhodnutí.