Máte ve vašem života někoho ve znamení Raka? Tak to máte velké štěstí!

Některá znamení zvěrokruhu jsou mezi lidmi více oblíbená a jiná zase méně a to je naprosto přirozené. V dnešním článku si představíme znamení zvěrokruhu Raka. Pokud máte v životě někoho v tomhle znamení, tak můžete mít důvod k radosti.

Lidé narozeni ve znamení Raka jsou obětaví a mají opravdu velkou trpělivost. Dokáží se vcítit do druhého člověka a proto ho nikdo nesoudí za jeho chovaní. Podívejte se na další vlastnosti znamení Raka.

 1. Empatie
  Je to velmi citlivý člověk, který soucítí s ostatními. Vždy se snaží ostatním lidem pomoci a nikdy je neshazuje. Ví, že když budou lidé okolo něj šťastní, tak bude šťastný i on. Někdy se trápí, protože nemůže ostatním pomoci.
 2. Věrnost
  Rak patří mezi nejvěrnější znamení zvěrokruhu. Když mu svěříte nějaké tajemství, tak si můžete být jisti tím, že je u vás v bezpečí. Rodinu staví ve svém životě na první místo.
 3. Rád se stará o ostatní
  Lidé narození v tomhle znamení mají v sobě velmi silný mateřský pud a proto jsou rádi, když se mohou starat o ostatní. V životě se neženou za materiálním bohatstvím ale soustředí se spíše na opravdové hodnoty.
 4. Trpělivost
  Nikdy vás neodsoudí za vaše chyby a vždy vám budou chtít dát druhou šanci. Mají opravdu velkou trpělivost, protože vědí, že nikdo není bezchybný. Málokdy na vás zvýší hlas a pokud existuje nějaký problém, tak ho s vámi v klidu proberou.
 5. Stálost
  Hledá dlouhodobé vztahy, protože má v životě rád rutinu. Budovaní vzájemné důvěry ve vztahu je pro ně velmi důležité. Hledají vztah na celý život.