Muž by měl ženě děkovat za to, že mu vaří, pere prádlo a uklízí a nebrat to jako samozřejmost!

Někdy se může stát, že muž si po dlouholetém vztahu přestane vážit maličkosti a svou manželku začne brát jako samozřejmost. Stejně tak bere jako samozřejmost vaření, uklízení, praní prádla a tak dále. Manželka si chovaní muže všimne a začne být naštvaná. Muži připadá, že přeci nemá důvod být naštvaná, když nic špatného neudělal.

Neuvědomuji si totiž, že jediné co po něm manželka chce je trocha vděčnost za všechno dobré, co pro něj dělá. Nic víc. Bohužel, než tohle spoustě mužům dojde, tak bývá často pozdě. V dnešním článku si ukážeme příběh, který nám ukazuje proč by si muži měli vážit své ženy a děkovat jí za maličkosti.

Tak jako každý nedělní večer spolu manžele seděli v obýváku a dívali se společně na televizi. Manželka zhruba v půl deváté odešla od stolu a řekla, že jde spát. Ještě předtím, než si mohla jít lehnout musela připravit svačinu pro děti a spoustu dalších věcí na ráno. Poté ještě vyžehlila manželovi prádlo, uklidila dětské hračky a zkontrolovala jestli jsou zamčené vchodové dveře. Nakonec šla dětem popřát dobrou noc a konečně v půl desáté šla spát.

V obývacím pokoji si ale manžel všiml, že žena stále chodí po domě a spát ještě nešla. Pomyslel si, že s ním snad nechce trávit čas a naštvaně řekl: „Ty si ještě nešla spát, už je to snad hodina co si odešla s obýváku?!“ Manželka mu podrážděně odpověděla: „Měla jsem ještě nějakou práci. Dobrou noc!“ O pár minut později manžel vstal a šel si do kuchyně pro vodu. Když uviděl všechno to jídlo připravené na zítřek, umyté nádobí a na dveřích pověšené jeho vyžehlené košile, tak mu vše došlo. Ihned všude pozhasínal a šel také spát.

Manželka naštěstí ještě nespala a tak se jí ihned ve dveřích omluvil za své chovaní: „Promiň, za to jak jsem se předtím choval, moc mě to mrzí. Vážím si všeho co pro naší rodinu děláš. Omlouvám se, že ti to někdy zapomenu dát najevo“ Někdy bohužel zapomínáme na to, jak moc bychom si měli žen vážit. Muž by měl ženu v manželství respektovat a každý den jí děkovat za všechno co pro něj dělá.