Muž, který miluje svou ženu nikdy neudělá těchto 7 věcí!

Každý z nás se určitě někdy zamýšlí nad tím, jestli ho partner miluje tak jako dříve. Někdy nás možná napadne, že nás už nemiluje vůbec. Hledáme určité signály a možná si špatně vykládáme chovaní, které s námi nemá nic společného. Jaké jsou tedy signály, že nás partner přestává milovat?

Odpovědí je vždy jeho chovaní, když jste spolu sami. Někdy v chovaní partnera nastává změna a může nám začít připadat, že se z něj stává úplně jiný člověk, než ten do kterého jsme se zamilovaly. V dnešním článku Vám ukážeme 7 věci, které by partner nikdy neudělal ženě, kterou upřimně miluje.

1. Chová se hrubě a přestává k Vám mít úctu

Když Vás začne partner brát jako samozřejmost, tak se dost často změní i jeho chovaní vůči Vám. Partner se pak začíná chovat hrubě a přestává k Vám mít úctu. Ze vztahu se tak vytrácí vzájemný respekt, pak je jen otázkou času, kdy se ze vztahu vytratí i láska.

2. Začne Vás zanedbávat

Pokud Vás partner doopravdy miluje, tak to umí dát i náležitě najevo svým chováním i různými gesty. Například dárky nebo společnými dovolenými. Pokud se tento aspekt z vašeho vztahu pomalu vytrácí, tak to může být signálem, že Vás partner začíná zanedbávat a už mu nezáleží na tom abyste byla šťastná.

3. Citové vydíraní

Když Vás partner, začne citově vydírat, tak je nejvyšší čas ze vztahu rychle odejít, protože v tu chvíli se ze vztahu vytrácí láska. Láska je o porozumění a vzájemném chápaní. Pokud Vám partner začne zakazovat různé věci a přitom vás citově vydírat, tak to s láskou nemá nic společného. Takový vztah je poté jako na houpačce. Šťastná chvíle střídá smutek, který je čím dal tím větší.

4. Neplní své sliby

Základní stavební kámen každého vztahu je důvěra. Když se na partnera nemůžete spolehnout, tak mu přestáváte věřit a vztah bez důvěry nemůže nikdy fungovat. Partner Vám má dodávat pocit bezpečí a vy byste měla vědět, že se na něj můžete za každé situace spolehnout. Když je vzájemná důvěra jednou porušená, tak se vztah jen těžko dává dohromady.

5. Neustále Vás kritizuje

Manžel či partner je určitě někým od koho chcete slyšel slova pochvaly a vděku, nikoliv neustále narážky a kritizovaní. To neznamená že by partner neměl dávat dobré a cenné rady. Mezi radou a zbytečnou kritikou, která spíše ublíží je ale opravdu velký rozdíl, který pozná snad každý.  

6. Snaží se zapůsobit na ostatní ženy

Pokud se partner snaží zapůsobit na jiné ženy, tak to znamená, že Vás doopravdy nemiluje. Muže, který doopravdy miluje ostatní ženy nezajímají. Pokud mu jiná žena složí kompliment, tak jen poděkuje a konverzaci dal udržuje v přátelské rovině. Muži, který flirtuje s ostatními ženami se ve vztahu necítí šťastný.

7. Až moc se o Vás stará a chce být stále jen s vámi

Opakem lhostejnosti a hrubého chovaní, může být až přílišná péče. Když je na Vás muž až moc závislý, tak to také není dobré. Partneři v šťastném a spokojeném vztahu spolu jistě rádi tráví společný čas ale nevyžadují od sebe, aby spolu byli každou minutu, protože vědí, že by si akorát lezly na nervy.