Rak je velmi citlivý, miluje svojí rodinu a nikdy nekritizuje ostatní! Sedí to?

Znamení zvěrokruhu nám odhalují skutečnou osobnost daného člověka. Někdy jsme velmi překvapeni tím, jak moc uvedené vlastnosti přesně popisují člověka z našeho života. V dnešním článku si představíme znamení zvěrokruhu Raka.

Lidé narozeni v tomhle znamení jsou opravdu výjimeční. Dokáží být velmi empatičtí a soucítí s ostatními. Když je poprvé poznáte, tak si můžete říct, že mají velmi komplikovanou osobnost. Musíte je však lépe poznat, abyste je lépe pochopili.

Neodpouští
Pokud jim lžete nebo je nějakým způsobem zradíte, tak si můžete být jisti tím, že vám to už nikdy nezapomenou. Možná si ze začátku budou namlouvat, že vám dokáží odpustit ale opak je pravdou. Po čase přijdou na to, že vám zradu už asi nikdy neodpustí.

Citlivost
Rak patří mezi ty nejvíce citlivá znamená zvěrokruhu. Často si některé věci berou až příliš osobně. Někdy se mylně domnívají, že ostatní vidi věci stejně tak, jako oni. Lidé mnohdy jejich dobroty využívají ve svůj vlastní prospěch.

Rodinný typ
Miluje svojí rodinu a je pro ni ochoten udělat cokoliv. Ve svém životě se staví do role pečovatele, který se rád stará o ostatní a většinou tomu tak opravdu je. Někdy se ale může stát, že se přílišná péče a starostlivost změní v žárlivost.  

Upřímnost
Dokáží vám říct nepříjemnou pravdu takovým způsobem, že se neurazíte. Často je to právě Rak, kdo vás upozorní na falešné přátele, kteří se vás snaží jen využít ve svůj prospěch. Stejně tak je to právě Rak, kdo vám řekne, že se chystáte udělat velkou chybu.