Štír je empatický, sebevědomý a vždy dostane to, co chce!

Každé znamení zvěrokruhu má nějaké dobré i špatné vlastnosti, protože nikdo z nás není dokonalý a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu Štíra. Lidé narozeni v tomhle znamení mají mez ilidmi mnohdy špatnou pověst. Ostatní je mohou považovat za žárlivé a někdy až pomstychtivé.

Štír je člověk, který se k vám bude chovat tak, jako vy k němu. Může být vaším dobrým přítelem, který vám vždy pomůže ale nikdy ho nesmíte zradit. Lidé narozeni ve znamení zvěrokruhu Štíra zradu nikdy neodpouští, když je jednou zradíte, tak jste pro ně už dokonce života nepřítelem. Podívejte se na jejich další vlastnosti.

Empatie
Na první pohled může působit drsně a nepřístupně. Štír je ve skutečnosti velmi empatický. Lidé narozeni v tomhle znamení své emoce velmi dobře skrývají a mnoho věcí si berou velmi osobně, nikdy to ale nedají najevo. Štír nikdy nechce před ostatními projevovat své emoce. Chvíli trvá, než vám začne důvěřovat a ukáže vám svou pravou osobnost.

Vždy dostane, co chce
Štír je velmi cílevědomý a přesně ví co chce. Ve svém živote má opravdu velké ambice. Lidé narozeni v tomhle znamení jsou schopni udělat téměř cokoliv, aby dosáhli svých cílů. Je to přirozený lídr a lidé ho následují. Nebojí se riskovat a je schopen se rychle rozhodovat.

Upřímnost
Vždy vám řekne, to co si doopravdy myslí. Nikdy se před vámi nebude přetvařovat a snažit se vám zalíbit. Po nějakém čase zjistíte, že Štír byl jediný, který to s vámi myslel dobře a řekl vám přesně to, co jste v daný moment potřebovali slyšet.

Sebevědomí
Má opravdu velké charisma a věří si za všech okolností. Lidé narozeni ve znamení zvěrokruhu Štíra velmi dobře zvládají tlak. Jsou velmi nezávislí a ve vztahu potřebují prostor. Štír nesnáší, když mu někdo říká, co měl dělat. Mnohdy si lidé jeho sebevědomí pletou s namyšleností. Je také velmi inteligentí.