Štír je nejdůležitějším znamením zvěrokruhu! Dokáže dokonale porozumět emocím druhých lidí!

V průběhu let získaly lidé narození ve znamení Štíra špatnou pověst. Dost často je lidé mají za někoho, kdo se ke druhým lidem nechová zrovna nejlépe a střídají se u něj výkyvy nálad. U některých lidí tomu tak být může ale my si v dnešním článku představíme důvody proč Štír patří mezi nejdůležitější znamení zvěrokruhu.

Štír je člověk, který přesně ví co od života chce a nebojí se říct svůj vlastní názor. Tohle bohužel dokáže naštvat spoustu lidí. Štíří dost často rychleji jednají, než přemýšlejí. Někdy mohou ale jejich upřimná slova, která se na první pohled mohou zdát zlá druhému člověku pomoci.

Štír kráčí životem se spoustou utrpení, které si s sebou nese z minulosti. Díky tomu věci prožívá s větší dávkou emocí než ostatní a něco co by ostatní lidé nechaly běžet, se ho může hluboce dotknout. Štír má ale díky svým emocím jednu speciální vlastnost. Dokáže skvěle odhadnout druhé lidí. Dokáže se do nich naplno vžít.

Jejich duší teče doslova oceán plný pocitů. Štíří tak dokáží porozumět a pochopit bolest druhých jako nikdo jiný. Když si procházíte těžkými časy a hledáte od druhých slova porozumění, tak je to právě štír kdo vaší bolestí porozumí. Nebude vám nabízet žádné řešení, protože ví, že si dokážete poradit sami.

Štír stejně tak nečeká žádnou pomoc od ostatních. Vždy si dokáže pomoci sám a najdete způsobit jak ze zvednout ze dna i když se uvnitř cítí slabý a unavený, vždy pokračuje dál a ví že na konci tunelu najde světlo. Někomu se může zdát, že někdy jedná až moc tvrdě a bez emocí. On ovšem chápe, že člověk musí být někdy tvrdý. Chápe že každý člověk má i svojí temnou stránku. Tu svou přijal a naučil se s ní žít.

Někdy bývají lidí narození v tomhle znamení zahaleny rouškou tajemství. Neotevřou se každému a proto o nich i jejích dobří přátele často nic moc nevědí. Dokáží své emoce velice dobře skrýt. Uvnitř ale své emoce cítí velmi hluboce. Otevřít se dokáže jen člověku, kterého doopravdy miluje. Tihle lidé mají také úžasnou schopnost měnit druhé lidí jenom tím, že s nimi tráví čas. Jejich osobnost je tak silná, že dokáže ovlivnit lidi ve svém okolí. Díky svému daru porozumění emocí druhých lidí patří Štíří mezi ty nejdůležitější znamení.