Štír je sebevědomý, má rád samotu ale je také velmi náladový!

Každé znamení zvěrokruhu je jiné a má určité vlastnosti, které ho dělají výjimečným. Bohužel nikdo z nás není dokonalý a ne všechny naše vlastnosti jsou pozitivní a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu, které si dnes představíme. Jedná o se znamení zvěrokruhu Štíra.

Tohle znamení má mezi lidmi mnohdy velmi špatnou pověst. Štír je ale skvělý přítel na kterého se můžete spolehnout a navíc má skvělý smysl pro humor, takže s ním nikdy nebudete nudit. Na druhou stranu má ale Štír i některé negativní vlastnosti.

Sebevědomí
Lidé narozeni ve znamení zvěrokruhu Štíra jsou velmi sebevědomí a příliš nehledí na to, co si o nich budou ostatní lidé myslet. Mnohdy si lidé pletou jejich sebevědomí s arogancí. Štír se neboj říkat, co si doopravdy myslí. Někdy jsou až moc upřímní a lidé se po jejich slovech urazí. Pokud hledáte přítele, který k vám bude vždy upřímný, tak je to právě Štír.

Samotář
Je rád mezi lidmi ale nejšťastnější je, když může být o samotě. Lide narozeni ve znamení Štíra čerpají novou energii, když jsou sami. Pokud se vám Štír několik dní neozval, tak to neznamená, že na vás zapomněl, ale potřebuje být jen chvíli o samotě. Když je Štír neodpočatý, tak dokáže být velmi náladový.

Náladovost
Štír patří mezi nejvíce náladová znamení zvěrokruhu, když zrovna nemá svůj den, tak je lepší se s nim raději vůbec nebavit a nechat ho vychladnout. Nálada Štíra se může změnit během chvilky. Štír se chová velmi podrážděně, když mu ostatní říkají, co by měl dělat a jen málokdy si nechá od ostatních poradit.

Silná intuice
Lidé narozeni ve znamení Štíra dokáže opravdu velmi dobře rozpoznat, když jim někdo lže. Mají velmi silnou intuici, proto s nimi vždy jednejte upřímně a nikdy jim nelžete, když poznají, že jim někdo lhal, nebo je podvedl, tak se snadno nechají unést svými emocemi a dokáží být pomstychtiví.