Štír je skvělý přítel, který k vám bude vždy upřímný ale dokáže být velmi tvrdohlavý!

Znamení zvěrokruhu nám někdy přesně ukazují osobnost daného člověka a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu, které si dnes společně představíme. Jedná se o znamení zvěrokruhu Štíra. Tohle znamení zvěrokruhu nebývá mezi lidmi moc oblíbené.

Lidé ho velmi často považují za pomstychtivé a manipulativní. Někdy tomu tak může být ale mnohdy je štír milujícím člověkem, který se stára o to, aby byli všichni jeho blízcí šťastní. Navíc má skvělý smysl pro humor a je skvělým přítelem. Podívejte se na jeho další vlastnosti.

Upřímnost
Štír patří mezi ta nejupřímnější znamení zvěrokruhu. Lidé, kteří se narodili v tomhle znamení se nebojí říct, co si doopravdy myslí. Mnohdy se tak dostávají do zbytečných hádek, protože svůj názor říkají v nevhodnou chvílí. Štírovi je jedno co si o něm lidé budou myslet.

Charisma
Dokáží svých charisma okouzlit téměř každého. Štír má magnetickou osobnost, díky které si dokáží získat lidi na svoj stranu. Štír je skvělým společníkem. Má opravdu úžasný smysl pro humor a nikdy se s ním nebudete nudit.

Ambiciózní
Ve svém životě ma stanovené opravdu vysoké cíle. Kariéra je pro něj mnohdy důležitější než rodinný život. Štír je workoholik, který si život bez práce nedokáže představit. Jen málokdy si najde chvilku na odpočinek a často tak pracuje více, než by musel a přeceňuje své síly.

Tvrdohlavost
Lide narozeni ve znamení Štíra jsou velice tvrdohlaví a jen málokdy si nechají od ostatních poradit. Změnit jejich názor je téměř nemožné. Dělá jim velký problém uznat svou vlastní chybu. Neradi prohrávají a pro výhru jsou ochotni udělat opravdu cokoliv.