Štír je upřímný, nenechá si poradit a je velmi netrpělivý!

Znamení zvěrokruhu nám někdy naprosto přesně odhalí osobnost člověka a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu, které si dnes společně představíme. V dnešním článku se podíváme na znamení zvěrokruhu Štíra. Lidé narozeni v tomhle znamení jsou velmi obezřetní v tom, komu svěří svou důvěru.

Štír si své přátele velmi pečlivě vybírá a chvíli trvá, než vám začne plně důvěřovat a ukáže svou pravou osobnost. Při jednaní se Štírem budete potřebovat hodně trpělivosti. Podívejte se na jeho další vlastnosti a možná v nich poznáte, někoho z vašeho života.

Upřímnost
Štír je velmi dominantní a věci říká vždy jasně a narovinu. Lidé se často po jeho slovech urazí. Na ostatní má velmi vysoké nároky. Štír často nedomýšlí, že by jeho slova mohla někomu ublížit a proto je dobré nebrat si, to co říká osobně.

Nenechá si poradit
Je to člověk, který si nikdy nenechá poradit a na vše musí přijít sám. Pokud mu chcete pomoct s jakýmkoliv problémem, tak je nejlepší možností stát při jeho boku a podporovat jeho rozhodnutí. Když se Štír pro něco rozhodne, tak je téměř nemožné změnit jeho názor.

Hledá někoho, kdo by ho pochopil
Štír má velmi komplikovanou osobou a hledá člověka, který by ho neodsuzoval a přijal ho takového jaký je. Lidé narozeni v tomhle znamení nemají rádi, když jim někdo cokoliv přikazuje. Když ho přijmete takového jaký je, tak získáte spolehlivého partnera, který vás nikdy nezradí.

Je netrpělivý
Lidé narozeni v tomhle znamení jsou velmi cílevědomí a chtějí všechno hned. Štír chce všechno a nebo nic. Mnohdy na sebe má příliš vysoké nároky. Má velmi malou trpělivost a nerad na něco čeká. Štír nesnáší kažodenní rutinu a ve svém životě potřebuje neustále nějaké objevovat nové věci.