Štír je žárlivý, klade na sebe vysoké nároky ale vždy se na něj můžete spolehnout!

Každé znamení zvěrokruhu má nějaké dobré i špatné vlastnosti a jinak to není ani u znamení zvěrokruhu, které si dnes společně představíme. V dnešním článku se zaměříme na znamení zvěrokruhu Štíra. Lidé narozeni v tomhle znamení mají často mezi lidmi špatnou pověst.

Štír bývá považován za manipulativního a pomstychtivého člověka, který navíc velmi žárlí. Ve skutečnosti má ale Štír opravdu spoustu dobrých vlastností, které z něj dělají úžasného člověka. Podívejte se na tři nejlepší vlastnosti znamení zvěrokruhu Štíra.

Nezávislost
Štír je člověk, který se spoléhá hlavně sám na sebe a velmi pečlivě si vybírá, komu svěří svou důvěru. Ve vztahu potřebuje prostor a rád tráví čas o samotě. Štír je velmi nezávislý a ke štěstí nikoho nepotřebuje. Nejraději tráví čas doma s dobrou knihou nebo sledováním oblíbeného seriálu.

Perfekcionista
Lidé narozeni ve znamení zvěrokruhu Štíra na sebe kladou opravdu velmi vysoké nároky a vždy se snaží odvést, co možná nejlepší práci. Jsou velmi ambicozní a ve svém životě si stanovují velké cíle. Když je o něco požádáte, tak si můžete být jistí tím, že svůj slib splní.

Spolehlivost
Štír je opravdový přátel na kterého se můžete spolehnout během těžkých životních situací. Lidé narozeni v tomhle znamení navíc dokáží udržet tajemství, takže se jim můžete svěřit opravdu s čímkoliv. Štír nesnáší pomluvy a vždy jedná upřímně. Nebojí se vám říct nepříjemnou pravdu i za cenu toho, že na něj budete nějaký čas naštvaní.