Štír rozumí lidem, přátele si pečlivě vybírá ale je také velmi žárlivý!

Každé znamení zvěrokruhu ma nějaké negativní i pozitivní vlastnosti, které z něj dělají výjimečného člověka a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu, které si v dnešním článku společně představíme. Zaměříme se na znamení zvěrokruhu Štíra.

Štír je člověk, který má mezi lidmi mnohdy špatnou pověst – někdy bývá Štír žárlivý a k lidem nedůvěřivý. Lidé narozeni v tomhle znamení ale mají i mnoho pozitivních vlastnosti. Podívejte se na vlastnosti znamení zvěrokruhu Štíra.

Rozumí lidem
Štír moc dobře chápe, že každý má svoji temnou stránku a proto dokáže lidi přijmout i s jejich chybami a pochopit, že nikdo z nás není dokonalý. Mnohdy dokáže odhadnout na co právě myslíte a dokáže se také vcítit do vašich emocí. Štír velmi dobře rozumí lidské duši.

Přátele se pečlivě vybírá
K lidem bývá spíše nedůvěřivý a velmi si vybírá, koho vpustí do svého života. Štír se snaží vyhnout zradě ze strany blízkého člověka a proto se raději spoléhá hlavně sám na sebe. Lidem narozeným v tomhle znamení nevadí samota.

Nikdy se nevzdává
Štír je velmi zarputilý a když si stanoví nějaký cíl, tak vždy tvrdě pracuje na tom, aby ho splnil. Lidé narozeni v tomhle znamení příjímají rány osudu se vztyčenou hlavou a pokračují na cestě životem dál. Štír vždy najde způsob, jak se znovu postavit na nohy.

Žárlivost
Na jednu stranu je velmi loajální a svému partnerovi či partnerce je naprosto oddaný ale na druhou stranu dokáže být také žárlivý. Lidé narozeni v tomhle znamení velmi často žárlí ze strachu, že by mohli přijít o člověka na kterém jim doopravdy záleží. Štír se často nechá unést vlastními emocemi a říká věci, kterých později lituje.