Štír umí být vtipný a pozorný ale nikdy mu nesmíte lhát, jinak se změní na náladového a žárlivého!

Lidé se často vyhýbají znamení zvěrokruhu Štíra. Možná se v jejich životě setkali s někým narozeným v tomhle znamení a nebylo to zrovna příjemné setkaní. Štír však nemusí vždy být pomstychtivý a žárlivý.

Štír dokáže být laskavým a dobrým přítelem na kterého se můžete ve vašem životě spolehnout. Stačí ho jen více poznat a snažit se ho lépe pochopit. Pak pochopíte, že Štír má jen strach z toho, aby mu někdo další opět neublížil. Proto se mnohdy chová, tak jak se chová.

Štír může být někdy náladový ale když má svůj den, tak je opravdu skvělým společníkem. Dokáže být vtipný a pozorný. Má opravdu skvělý smysl pro humor a nezkazí žádnou legraci. Miluje dobrodružství, takže se sním nikdy nebudete nudit. Má opravdu velké charisma a dokáže si získat lidi na svoji stranu.

Lidé narození v tomhle znamení jsou navíc opravdu velmi pracovití. Dokáží tak pracovat velmi tvrdě a usilovně na svých cílech. V jejich pracovním životě se jim velmi daří. Často dávají práci přednost před osobním životem. Když jím zadáte nějakou práci, tak jí odvedou jak nejlépe dovedou.

Mají velmi rádi samotu. Často potřebuju dobýt energii a na nějaký čas se vám vůbec neozvou, protože potřebují být chvíli sami pryč od všech problémů. Ozvou se vám vždy sami, když se na to budou cítit. Nikdy se je nesnažte uhánět a nedivte se, že vám nějakou dobu nezvedají telefon.  

Štír může být dobrým přítelem či partnerem ale musíte se při kontaktu s ním vyhnout jedné věci – lhaní. Když Štírovi jednou zalžete, tak vás už navždy bude podezřívat i když k tomu nebude mít žádný důvod. Je proto lepší mu říkat pravdu a nebo si nějaké věci raději nechávat pro sebe. Štírovi se lhát rozhodně nevyplácí.