Tohle jsou důvody proč Lev patří k nejlepším znamením! Miluje svojí rodinu, drží slovo a je přítelem na celý život!

Některá znamení zvěrokruhu jsou mezi ostatními více oblíbená, než ta ostatní. Štír bývá mezi lidmi považován za znamení zvěrokruhu, kterému je lepší se raději vyhnout i přesto, že tomu tak ne vždy nemusí být. Lev je naopak považován za jedno z nejlepších znamení.

Lidé narození v tomhle znamení jsou velmi spolehliví a můžete jim věřit i v těžkých situacích, kdy se na vás ostatní vykašlou. Lev s vámi bude celý život. Vždy připravený vám pomoci. Podívejte se na další vlastnosti tohohle úžasného znamení.

 1. Drží slovo
  Pokud vám něco slíbí, tak to také dodrží. Niky vám nebude slibovat nic, co by poté nemohl splnit. Nikdy nemluví jen tak a můžete si být jisti tím, že jeho slova mají váhu. To co řekne, tak to platí.
 2. Empatie
  Lev je člověk, který vám dokáže naslouchat, chápe vás a dokáže se vcítit do vaší situace. Nikdy vás tak nebude soudit a ani vám dávat nevyžádané rady. Jediné co od něj můžete čekat je soucit.
 3. Mezi lidmi je velmi populární
  Lev patří ke znamením, které chtějí mít lidé ve svém okolí. Pokud máte ve svém životě nějakého Lva, tak můžete být šťastní a pokud máte dokonce Lva za svého partnera, tak ve většině případu máte partnera na celý život.
 4. Nikdy se s nim nebudete nudit
  Je to člověk, který rád zkouší nové věci a proto se s nim nikdy nebudete nudit. Miluje cestovaní a nezkazí žádnou legraci. Nesnáší rutinu a snaží se dělat všechno proto, aby mu život nezevšedněl.
 5. Přítel na celý život
  Lev nemá moc opravdových přítel i když má spoustu známých, protože si přátelství velmi váží. Vyhledává vztahy, které by měli trvat v nejlepším případě celý život. Většinu opravdových přátel má už od dětství.