Tohle jsou ty nejlepší manželé podle znamení zvěrokruhu! Sedí to?

Znamení zvěrokruhu nám o člověku mohou prozradit spoustu věcí, ještě předtím, než ho doopravdy poznáme. V dnešním článku si představíme žebříček těch nejlepších manželů podle znamení zvěrokruhu ve kterém se narodili.

Některé znamení jsou pro manželství lepší než jiná. Někdo vyhledává spíše než dlouhodobý vztah krátkodobé známosti – na tom není nic špatného, měl by to však své drahé polovičce říct, aby nedocházelo ke zbytečném hádkám.

Štír
Má velké charisma, kterým si vás dokáže získat. Ve vztahu je ale velmi žárlivý a podezřívavý. Neustále se vás bude vyptávat, kde a s kým jste byla. Pokud s ním chcete prožit šťastný vztah, tak si musíte na jeho žárlivost zvyknout.

Ryby
Muži narozeni v tomhle znamení nemají moc velkou trpělivost a vztahy vzdávají ve chvíli, kdy se objeví první větší problém. Spoustu věcí ve vztahu berou jako samozřejmost.

Blíženci
Blíženec vám slíbí spoustu věcí ale mnohdy je není schopen dodržet a velmi často klidně popře, že vám něco takového vůbec někdy slíbil. Všechny povinnosti pak zůstávají na vás.

Střelec
Na začátku vztahu dokáže být romantický a pozorný ale každodenní život s ním nemusí být nic příjemného, protože není vůbec praktický – spoustu každodenních povinnosti tak musíte řešit vy. Často má problém se rozhodnout.

Rak
Dokáže být pozorný, galantní a má stále dobrou náladu, bohužel ale jen před ostatními lidmi.  Doma se chová velmi nepřístupně a mrzutě. Je však dobrým otcem a rodina je pro něj velmi důležitá. Sám si často uvědomuje, že by se jí měl mnohem více věnovat.

Beran
Dokáže se pořádně naštvat. Když je naštvaný je lepší ho nechat na pokoji. Beran je také velmi tvrdohlavý a mnohdy si nenechá poradit. Vždy musí mít pravdu. Má potřebu svoji rodinu chránit a dokáže se o ni finančně postarat.

Vodnář
Je velmi náladový. V jednu chvílí má dobrou náladu a úsměv přes celou tvař, během chvíle se z něj ale stane mrzout, který nemá náladu se s někým bavit. Mrzutý je obzvláště tehdy, když se musí věnovat každodenním povinnostem jako je nakupovaní.

Býk
Dokáže být dobrým manželem a skvělým otcem. Život s ním však může pro někoho být velmi rutinní a jednotvárný.

Váhy
Jsou velkými romantiky, kteří se vám svoji lásku snaží dokazovat stále i po několika letech manželství. Rodina je pro něj na první místě. Manželství s nimi nikdy není nudné.

Kozoroh
Jedná se pravdomluvného a velmi oddaného člověka, který miluje svoji rodinu a je ochoten pro ni udělat cokoliv. Víte, že jste s ním v bezpečí, ať už jste kdekoliv. Stále si udržuje dobrou náladu.

Panna
Muži narozeni v tomhle znamení jsou opravdu úžasní. Mají velmi vysokou inteligenci, skvělý smysl pro humor a často jsou i velmi atraktivní. Manželství je pro ně svazek na celý život a vědí, že na něm musí každý den pracovat.

Lev
Je to ten nejlepší muž pro manželství. Nebojí se projevovat svoje emoce. Dokáže být opravdu pozorný, romantický a navíc bývá i finančně zajištěný. Buduje svojí kariéru ale vždy si udělá čas na svoji rodinu.