Vodnář je samotář, který si věci bere až příliš osobně, v jádru je to ale dobrý člověk! Sedí to?

Vodnář je člověk, který ví co od života chce. Nikoho se na nic moc neptá a bere si to, co právě chce. Má velmi vysoké sebevědomí a jedná někdy až moc sebejistě. Často má opravdu neotřelé nápady, díky kterým se mu daří realizovat své kariérní cíle.

Na druhou stranu někdy pomlouvá ostatní místo toho, aby řešil své vlastní problémy, tak řeší problémy ostatních. V kariéře se mu sice daří ale v osobním životě tak nějak tápe. Podívejte se i na další vlastnosti Vodnáře.

 1. Věci si bere osobně
  Vodnář je člověk, který se velmi snadno urazí, protože si každou nevlídnou poznámku bere velmi osobně. Někdy je s vámi schopný týden nepromluvit kvůli naprosté maličkosti a vy mnohdy nevíte, proč váš ignoruje.
 2. Musíte ho brát takového jaký je
  Nesnažte se ho za žádnou cenu měnit. Musíte ho brát takového jaký je. Pokud by se měl Vodnář změnit, tak to musí chtít on sám. Změna je pro něj velmi těžká. Své nevhodné chovaní si totiž často ani neuvědomuje.
 3. V jádru je to dobrý člověk
  Vodnář je uvnitř velmi dobrým člověkem. Lidé si ovšem někdy pletou jeho sebevědomé chovaní za aroganci. Pro lidi ve svém okolí chce jen to nejlepší. Má problém někomu doopravdy důvěřovat.
 4. Samotář
  Spoustu věcí si nechává pro sebe a rád tráví čas o samotě. Vodnář má lidi rád ale komunikace s nimi je pro něj někdy velmi složitá, protože mu nedokážou doopravdy porozumět a on se cítí být nepochopený.