Vodnář je věrný, miluje svojí rodinu ale je také emočně chladný!

Znamení zvěrokruhu nám někdy naprosto přeně dokáží odhalit osobnost daného člověka. Někdy jsme mile či nemile překvapení, jak moc uvedené vlastnosti sedí na člověka, kterého známe, nebo dokonce na nás samotné. V dnešním článku se podíváme na znamení zvěrokruhu Vodnáře.

Lidé, kteří se narodili ve znamení Vodnáře jsou snílci, kteří žijí ve svém vlastním světě a pečlivě si vybírají koho do něj vpustí. Vodnář má skvělou intuici a ví co od života chce. Podívejte se na jeho další vlastnosti.

Věrnost
Pokud hledáte přítele na celý život, tak je to právě Vodnář. Své přátele a partnery si velmi pečivá vybírá a hledá dlouhodobé vztahy. Věrnost ale očekává i od vás a pokud jeho důvěru jednou zradíte, tak je téměř nemožné jí získat zpátky.

Kuráž
Nebojí se říkat pravdu, protože je mu jedno co si o něm budou ostatní lidé myslet. Jednají na rovinu a nebojí se říct, jak se doopravdy cítí. Vodnář může působit jak tichý a bojácný ale opak je pravdou. Uvnitř se skrývá nebojácný člověk, který je ochoten riskovat téměř všechno pro svou rodinu a blízké.

Nemá rád, když mu ostatní něco přikazují
Ve vztahu potřebuje prostor a nesnáší, když mu někdo říká, jak by se měl chovat. Pokud chcete, aby se změnil, tak musí chtít on sám, protože Vodnáři nemá smysl cokoliv přikazovat. Svůj život si chce žit podle svých vlastních pravidel.

Jsou emočně chladní
Vodnář je člověk, který jedná velmi pragmaticky a většinu situací řeší s naprosto chladnou hlavou. V pracovním životě se mu tahle vlastnost velmi hodí ale v osobním životě se kvůli ní dostává do problému. Lidé ho považují za chladného, nedostupného a někdy dokonce arogantního.