Za život se lidé zamilují jen 3x a vždy z jiného důvodu!

Každý by chtěl najít lásku, která bude trvat celý život. Člověk přirozeně touží najít někoho s kým bude šťastný. Najít někoho takového se dost často může zdát složité. Obzvlášť v dnešní rychlé době. Někdy partnera potkáme naprostou náhodou a dost často to bývá, když právě nikoho nehledáme.

Říká se, že člověk během svého života doopravdy zamiluje jen třikrát a ostatní vztahy, které prožije jsou jen krátkodobé. V dnešním článku si společně ukážeme právě tři situace při kterých se člověk během života zamiluje.

První láska
Tuhle lásku asi zažil každý. Pravděpodobně ještě při studiích na škole. Myslíme si, že s tímhle partnerem určitě strávíme celý náš život a představujeme si společnou budoucnost i když uvnitř víme, že tahle láska nebude mít dlouhého trvání. Po čase se totiž cesty obou partnerů rozjedou opačným směrem a z první lásky zůstane jen krásná vzpomínka na kterou si v dospělosti s úsměvem vzpomeneme. Existuje ale i spoustu lidi, kteří se svojí první láskou stráví celý život. V dnešní době je to ale čím dál tím méně časté.

Komplikovaná láska
První láska je nevinná a všechno je zalité sluncem. Člověk má růžové brýle a soustředí se jen na pozitivní věci. Druhá láska, kterou v životě zažíváme je mnohem komplikovanější. Poprvé zažíváme vztah plný manipulací a bojů o moc. Také zažíváme kritiku okolí a pomluvy. Takový typ vztahu nám ale umožní jednu věc – zjistit co od života chceme. Druhá láska nám odhalí o nás samých spoustu věcí na které bychom sami nepřišli. Když druhá láska nedopadne alespoň ze vztahu vyjdeme silnější. Nyní už víme co od vztahu chceme.

Nečekaná láska
Když už se zdá, že toho pravého nikdy nenajdeme, tak se často stane zázrak. Úplnou náhodu potkáme někoho, kdo nám navždy změní celý život. Vše se děje tak rychle, že vám ani nedojde, že jste se do někoho zamilovala a netrvá to dlouho a dojde vám, že je to ten pravý. Najednou víte, že jste našla člověka s kterým chcete strávit zbytek svého života. Narazíte na spoustu překážek a problému ale vždy vše společně zvládnete.