3 největší pokrytci podle znamení zvěrokruhu! Souhlasí to?

Určitě jste v životě už setkali s člověkem, který něco odsoudí a pak to stejně sám dělá – je to pokrytec. Může vám vyčítat vaše chovaní ale časem zjistíte, že se chová stejně a když ho na jeho chybu upozorníte, tak vše popře.

Takový člověk není v jádru zlý ale spíše má v povaze více mluvit než přemýšlet. Často pak říká věci, které tak vlastně ani tak nemyslí a vzniká díky tomu mnoho nepříjemností. Podívejte se na 3 největší pokrytce podle znamení zvěrokruhu. Možná v nich poznáte, někoho z vašeho života.

  1. Lev
    Lev má o sobě opravdu vysoké mínění a je rád středem pozornosti. Má velmi silné ego. Často pak říká věci, které by měli zůstat tajemstvím jen proto, aby si udržel pozornost ostatních. Často už ani neví, co komu vlastně řekl a do svých lží se poté sám zamotá. Mnohdy svým lžím začne i sám věřit.
  2. Beran
    Beran se dokáže chovat velmi arogantně a povýšeně. Když věci nejdou podle jeho představ, tak začíná obviňovat všechny ve svém okolí. Za všechno můžou ostatní ale on sám si chybu nikdy nepřizná. Vaše úspěchy často znevažuje ale každou maličkost, která se mu povede bere jako své osobní vítězství. 
  3. Váhy
    Lidé narozeni v tomhle znamení velmi usilují o přízeň druhých lidí a mnohdy velmi obratně lžou ostatním, aby si je naklonili na svoji stranu. Na okolí se mohou tvářit velmi přátelsky ale jakmile si získají vaší přízeň, tak vás začnou za zády pomlouvat. Velmi dobře si rozmyslete, co jim chcete říct, protože si můžete být jisti, že budou vaše tajemství šířit dál. Jejich úmyslem není nikomu ublížit ale bohužel jim až příliš zaleží na jejich společenském postavení.