7 znaků, že se ve vztahu cítíte osamělí

Někdy se může ve vztahu stát, že si partneři už nemají co říct a vztah se vyčerpá. Partneři pak nežijí spolu ale spíš vedle sebe. Oba se pak cítí osamělý a ve vztahu jsou nešťastní ale ani jeden z nich to nedokáže ukončit.

Vztah se pak stává spíše povinnosti a zvykem než radosti, někdy se dokonce stane, že ke svému partnerovi začnete chovat apatii. V dnešním článku si ukážeme jak takové signály poznat. Pokud se skoro ve všech bodech poznáváte. Možná je na čase nad vaším vztahem zamyslet.

1. Vyhýbáte se mluvení o Vaší společné budoucnosti

Jste spolu už velmi dlouho, možná i několik let a on se stále vyhýbá rozhovorům o společné budoucnosti. Vždy otočí konverzaci na jiné téma a vy tak nevíte co si máte o vztahu vlastně myslet, jste pro něj budoucí nevěsta a nebo jen krátká známost.

2. Děláte věci jen tak jak chce Váš partner

Když jdete do kina, vždy ho necháte vybrat film a to samé v restauraci, je to jako by Vám na Vašem vztahu už nezáleželo a Vy všechno rozhodování necháváte na tom druhém.

3. Nikdy pro toho druhého nejste na prvním místě

Vždy jste pro něj až na posledním místě. Všichni ostatní lidé, věci a události mají pro něj větší hodnotu než vy.

4. Dříve jste se rozešli

Už několikrát jste se rozešli ale stejně jste nakonec k sobě našli cestu zpět. Takový cyklus rozchodu a smíření se může střídat i několikrát, dokud toho jeden z Vás nebude mít dost.

5. Nepusíte si ho blíže k tělu

Nechcete partnera představit Vaší rodině a držíte ho dál od svých nejlepších přátel.

6. Neshodnete se

Oba dva máte rozdílné názory a je jen málo věcí na kterých se doopravdy dokážete shodnout a společná budoucnost opravdu není jednou z nich.

7. Flirtuje s jinými ženami

Vás partner také flirtuje s jinými ženami a tváři se přitom že o nic nejde. V takovém případě je dobré ho upozornit na to, že i když věci mezi Vámi nejsou v pořádku, tak takové chovaní nebudete tolerovat.