4 důvody proč je Býk úžasným partnerem – je spolehlivý a věrný!

Některá znamená zvěrokruhu jsou více spolehlivá než ta ostatní. Někomu můžete věřit a před někým je lepší nechat si některé věci pro sebe. Každý z nás máme nějaké dobré a nějaké špatné vlastnosti.

V dnešním článku si představíme znamení zvěrokruhu Býka a důvody proč je právě on tak úžasným a spolehlivým partnerem. Býk dokáže být někdy pěkně tvrdohlavý ale na druhou stranu také velmi laskavý a věrný.

 1. Empatie
  Pod tvrdou slupkou, kterou prezentují na veřejnosti, se ukrývají velmi citliví lidé, kteří jsou schopni soucítit s ostatními. Býk často neprojevuje své emoce. Když má někoho rád, tak se mu to snaží dokázat spíše svými činy.
 2. Dokáže jednat s chladnou hlavou
  I přes svoji tvrdohlavost dokáží jednat ve většině situací racionálně a domýšlet důsledky svého chování. Proto se nikdy zbytečně nepouštějí do hádek. Když je ale něco štve, tak se to nebojí říct i přesto, že se to ostatním nemusí líbit.
 3. Rodina na prvním místě
  Pro Býka je rodina na prvním místě. Tvrdě pracují, aby mohli svoji rodinu zabezpečit. Vždy jednají se všemi členy rodiny spravedlivě i když možná někdy až moc přísně. Všechno ale dělají s dobrým úmyslem a vždy drží své slovo.
 4. Věrnost
  Býk patří mezi ta nejvěrnější znamení zvěrokruhu. Ve svém životě hledá dlouhodobý vztah. Musí vědět, že vztah s ním myslíte vážně a on se na vás může na spolehnout. Když je ve vztahu oboustranná důvěra, tak takový vztah může vydržet opravdu až do konce života.