3 nejvíce náladová znamení zvěrokruhu, která se chovají pokaždé jinak! Sedí to?

Určitě jste někdy poznali člověka, který velmi často mění své názory a pokaždé se chová jako někdo jiný. V jednu chvíli může mít dobrou náladu ale během pár minut se z něj stane úplně jiný člověk, který se začne chovat arogantně a povýšeně.

U takového člověka nikdy nevíte, jak zareaguje. Je to jakoby měl rozdvojenou osobnost. Vztah s někým takovým může být velmi složitý. Podívejte se na 3 nejvíce náladová znamení zvěrokruhu a možná v nich poznáte, někoho z vašeho života.

Štír
Na začátku vztahu se chová velmi pozorně a neustále vás přesvědčuje o tom, jak moc mu na vás zaleží ale jak čas plyne, tak se stává čím dál tím víc mrzutějším a odtažitým. Začíná být velmi náladový a nikdy nevíte, jak bude reagovat. Navíc začíná velmi žárlit a o pár hodin později se vám za své chovaní omlouvá.

Býk
V jádru jsou velmi dobří a chtějí pro své blízké jen to nejlepší a vždy se na ně můžete spolehnout. Bohužel v sobě často zbytečně dusí své emoce. Po nějakém čase už toho však mají dost a pořádně se naštvou. Začnou je štvat i naprosté maličkosti. Často ani nevíte, co je vlastně tak moc rozzlobilo, protože vám to jen málokdy řeknou.

Váhy
Ze začátku vztahu mají problém ukázat svou pravou osobnost, protože se bojí že by je lidé mohli soudit. Někdy se chovají velmi arogantně a do svého života nepustí jen tak někoho. Když je však lépe poznáte, tak zjistíte, že jsou ve skutečnosti velmi empatičtí a na lidech je opravdu záleží, jen to neumějí dát najevo.