3 nejvíce náladová znamení zvěrokruhu! Sedí to?

Znamení zvěrokruhu často dokáží skvěle ukázat přesný charakter člověka. Někdy se nám zjištění mohou líbit a jindy zase ne. Každý z nás má nějaké negativní vlastnosti a nikdo není dokonalý. V dnešním článku si představíme ta nejvíce náladová znamení zvěrokruhu, která mají doslova dvě tváře.

Tahle 3 znamení dokáží být mílá a přátelská ale někdy stačí jen jedno slovo a rázem se z nich stane úplně jiný člověk. Podívejte se na jejich vlastnosti a možná v nich poznáte někoho z vašeho života.

Štír
Má opravdu velké charisma, kterým si vás dokáže ze začátku získat na svoji stranu, když ho však začnete lépe poznávat, tak přijdete na to, že dokáže být opravdu velmi náladový. Lidi narozeni v tomhle znamení dokáží změnit náladu během pár sekund. Někdy stačí jediné slovo a ze Štíra se stane úplně jiný člověk.

Býk
Od přírody je velmi tvrdohlavý a nikdy si nenechá poradit od ostatních. Býk dokáže své emoce skrývat ale jednou za čas už to prostě nezvládne a pořádně se naštve. V jednu chvíli tak může být klidným a pozorným přítelem ale stačí pár minut a je z něj někdo úplně jiný. Býk má velmi temperamentní povahu, kterou však v některých situacích dokáže skvěle skrývat.

Váhy
Mohou na první pohled působit nepřístupně a někdy až namyšleně, když je ale lépe poznáte, tak přijdete na to, že ve skutečnosti dokáží být milý a přátelští. Váhy mají jen problém s důvěrou a chvíli trvá, než vám doopravdy uvěří a ukáží vám svoje pravé já. Váhy se však zbytečně čato uráží jen kvůli několika slovům a často si také špatně vykládají situaci.