3 překvapivé vlastnosti lidi ve znamení Vodnáře! Starají se hlavně o sebe a nikdy neodpouští!

Znamení zvěrokruhu daného člověka nám o něm může prozradit opravdu mnoho. Některá znamení jsou mezi lidmi více oblíbená než jiná. Pokud hledáte opravdového přítele, tak je právě Vodnář tím správným člověkem.

Vodnář je introvert ale nebojí se ozvat a říct vám, co si doopravdy myslí.Nikdy vám nebude lhát a vždy k vám bude upřímný, protože mu na vás doopravdy záleží. Rád také tráví čas o samotě a řeší v první řádě své vlastní problémy. Podívejte se na další vlastnosti Vodnáře.

  1. Bojí se zklámaní
    Má strach, že ho ostatní lidé zklamou a proto si udržují velmi úzký okruh svých přátel. V jejich životě jim stačí jen několik opravdových přátel, kterým mohou se vším plně důvěřovat a svěřit se jim s čímkoliv. Rád tráví čas se svými blízkými ale někdy potřebuje být chvíli sám, aby si vyčistil hlavu a načerpal nové síly.
  2. Nezmění se
    Vodnáře musíte přijmout, takového jaký je, protože se téměř s jistotou nikdy nezmění. Musel by se tak rozhodnout on sám. Nemá rád, když mu ostatní říkají co má dělat a jak by se měl chovat. Vždy, když ho někdo kritizuje, tak se stává ještě více zarputilým a ztrácí ochotu měnit své chovaní.
  3. Nikdy nezapomíná
    Když mu někdo ublíží, tak na to už nikdy nezapomene. Může vám říkat, že je mu to jedno ale opak je pravdou. Uvnitř ho velmi mrzí, že jste ho zklamali a i když se s vámi stále stýká, tak vás už nebere jako svého opravdového přátele, protože jste zradili jeho důvěru.