3 překvapivé vlastnosti Štíra, které z něj dělají úžasné znamení – nikdy vás nezradí!

V souvislosti se znameními zvěrokruhu často slýcháme o tom, že Štír patří k nejhorším znamení. Mnoho lidé se shoduje na tom, že patří k těm nejžárlivějším znamením zvěrokruhu – ne vždy tomu ale tak musí být. Štír patří i přes některé negativní vlastnosti k nejspolehlivějším lidem.

Můžete mu svěřit svá tajemství a víte, že jsou u něj v bezpečí. Můžete si také být jistí tím, že vás niky nezradí. V dnešním článku si ukážeme 3 překvapivé vlastnosti lidi narozených ve znamení Štíra a možná vám dojde, jak úžasné znamení to vlastně je.

  1. Charisma
    Má opravdu velké charisma a dokáže okouzlit téměř každého. Má navíc skvělý smysl pro humor. Ve společnosti svých přátel bývá velmi oblíbený. Vždy se snaží své přátele pobavit a zlepšit jim náladu. Na druhou stranu ale dokáže být někdy chladný a odtažitý.
  2. Nikdy vás nepodvede
    Štír vás nikdy nezradí, pokud mu k tomu sami nedáte svým chováním důvod. Někdy nemusí ani nic říct, ale díky skvělé intuici, dokáže poznat lež na první pohled. Může vás poté překvapit jeho odtažité chovaní ale takové chovaní má vždy svůj důvod. Štír může být věrným a milujícím přítelem, když mu nedáte důvod, aby ukázal i svou temnou stránku.
  3. Spolehlivost
    Za svými blízkými stojí v jakékoliv situaci a to i bez ohledu na následky. Vždy je ochoten pomoci s jakýmkoliv problémem. To samé očekává i od svých přátel. Velmi ho mrzí, když mu přátele nepomohou. Navíc nešíří o nikom ze svých blízkých pomluvy. Když mu ale ublížíte, tak často dokáže být velmi pomstychtiví.