3 ženská znamení zvěrokruhu, která nedávají druhé šance!

Rozchod každé znamení zvěrokruhu zvládá velmi odlišně. Některá znamení zvěrokruhu zvládají rozchody velmi špatně a často se k bývalému partnerovi vrátí a jeho zradu mu odpustí. Jiná znamení zvěrokruhu jsou ale schopná udělat za vztahem tlustou čáru a jdou v životě dál a přesně na taková znamení zvěrokruhu se dnes zaměříme.

Ženy narozené v těchto znameních zvěrokruhu dokáží partnera, který je zklamal vyškrtnout ze svého života a už s ním nikdy v životě nepromluvit. Své emoce mají pevně pod kontrolou a a nikdy se neohlíží do minulosti.

Kozoroh
Ženy narozené v tomhle znamení se soustředí hlavně na kariéru a když dojde na rozchod, tak je pro ně snadnější se v životě posunout a jít dál, protože vědí, že jejich štěstí nezávisí na někom jiném. Nikdy nepřemýšlí nad tím, jestli neměli svému partnerovi odpustit a dát mu druhou šanci.

Štír
Zradu ze strany blízkého člověka si berou velmi osobně a když jednou ztratíte jejich důvěru, tak je nemožné ji získat zpátky. Ženy narozené v tomhle znamení nedávají druhé šance a bez zaváhaní vás vyškrtnou ze svého života. Velmi špatně snáší trápení, takže je pro ně snadné nešťastný vztah ukončit.

Lev
Mají velmi vysoké sebevědomí a vědí, že když někdo zradí jejich důvěru, tak nemá smysl se s takovým člověkem dál bavit. Nechtějí před ostatními vypadat slabě a proto své emoce velmi dobře skrývají. Ženy narozené v tomhle znamení nevěru snáší velmi špatně. Nikdy to na sobě nedají najevo a vždy jdou ve svém životě dál.